Kobylky naslepo

logo_naslepo_03Chtěli bychom opět pomoct těm, co by rádi vyzkoušeli náš závod, ale nemají nikoho do dvojice. Proč si toho správného parťáka nenajít přímo na Kobylkách … Pokud již parťáka máte, registrujte se přímo. Letos ale už jen mezi náhradníky, jsme plní.

Jak to bude fungovat?

Předně je třeba se níže zaregistrovat mezi tzv. Kobylky naslepo. My budeme garantovat, že pro takové Kobylky zůstane volný startovní slot. Budeme ale potřebovat, aby všechny Kobylky naslepo přijely na místo už v pátek, kdy vytvoříme soutěžní týmy, preferovaně v kategoriích MD případně MD+. Proběhne to tak, že nejdříve budou mít možnost Kobylky naslepo vyhledat svého parťáka sami. Pro tyto účely Kobylky naslepo označíme, aby se lépe našly. Pokud se jim to nepodaří, uspořádáme ve 21:00 losování a všem Kobylkám naslepo pomůžeme najít svého spolujezdce. Až na místě si tedy dohodnete jméno týmu, určíte kategorii … až na místě poznáte, s kým strávíte sobotní den. Jsme moc zvědaví na to, jak tuto unikátní příležitost využijete. Startovné 500,- za dvojici zaplatíte až se zaregistrujete do závodu.

Registrace je již možná pouze mezi náhradníky. Letos se do závodu dostanete pouze tehdy, pokud dojde k většímu úbytku lidí ze startovní listiny, tedy spíše s účastí nepočítejte, jen nám líto. Nechceme náš závod zničit příliš vysokým počtem startujících a ani kapacita areálu není neomezená. Děkujeme za pochopení.

Máme zaregistrovány následující Kobylky naslepo:

Jméno nebo přezdívkaJak se zdržíš?VzkazČíslo
Jméno nebo přezdívkaJak se zdržíš?VzkazČíslo
Ľubomírpřespím do neděle, těším se na večerní kobylkopártySrdce bije jen pro kob ylky😉1

6 komentářů u Kobylky naslepo

  1. Pingback: Zoufalé Kolistky Sté! | MTBO Ztracené Kobylky

  2. Pingback: Plakátování V Plném Proudu, Pivo Taky | MTBO Ztracené Kobylky

  3. Pingback: Na Kobylky jedině v pátek | MTBO Ztracené kobylky

  4. Pingback: Stavy registrací | MTBO Ztracené kobylky

  5. Pingback: Pivovar Podkováň - nový sponzor | MTBO Ztracené kobylky

  6. Pingback: Kobylky naslepo, aneb najděte si spolujezdce | MTBO Ztracené kobylky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*