O tomto víkendu jsme s Pavlem dokončili projíždění Kobylkooblasti pro tento rok a vymysleli, kam umístíme všech 25 kontrol. Bylo to moc těžké, protože krásných míst jsme našli mnohem více. Ale nevadí, to, co se letos do závodu nevešlo, můžeme použít za rok. I takhle budete mít co dělat, abyste to všechno objeli …
Zbývá poslat mapu s umístěním kontrol do SHOCartu, rozmyslet spravedlivě bodování navštívených míst a závod bude připraven. Prozatím uvažujeme, že kontroly budou obodovány mezi deseti a padesáti body, podle obtížnosti, a maximálně bude možné získat 700 bodů. Od získaných bodů za posbírané kontroly se bude odečítat penalizace za pozdní příjezd, prvních 5 minut 2 body za každou započatou minutu zpoždění, od 6. minuty pak 5 bodů za každou započatou minutu zpoždění. Příjezd o více jak 60 minut později znamená diskvalifikaci.
Jednotlivé kontroly budou označeny bílo-oranžovými orienťáckými lampiónky a na každé z nich budou unikatní orienťácké kleště s označením čísla kontroly, aby nebylo možné jednotlivé kontroly zaměnit. Ale vyznačení kontrol v terénu provedeme až 29. června, tedy den před konáním závodu, aby se nám do Kobylkobloudění nic nepoztrácelo.

Kontroly Kobylek rozmístěny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..