Prosíme účastníky třetího ročníku MTBO Ztracené kobylky, aby nám svým názorem pomohli vylepšit ročníky další. Vyplňte prosím přiložený dotazník a zhodnoťte naši akci. Hodnotné jsou především Vaše komentáře. Děkujeme moc!

Hodnocení pro 3. ročník bylo uzavřeno.

12 komentářů u „Hodnocení 2014

 • Pingback:Do třetice všeho dobrého ... |

 • 22.6.2014 (23.34)
  Trvalý odkaz

  Ahoj všem a díky za parádní zážitky. Každý rok je vysoká laťka a stále stoupá.
  Ztracené kontroly závod oživují. Pro mě byla favoritem v 1.roč. přívoz, zvláště, když jsme ji nečekaly! Fakt bomba.
  Stačí jednou za rok a pořádně, vím co je organizace, a jiných závodů je všude dost. Na poznávání našich krásných krajin jsou takové závody vynikající !
  Tak si užijte pěkné závodění u “konkurence”.
  Zdraví Ivana

  Reagovat
 • 19.6.2014 (16.51)
  Trvalý odkaz

  no, hoši, všechno špatně. Mamut malej (kdo to má trefit), jednu kontrolu jsme vůbec neměli hledat (tu nejsevernější za blbejch 20 bodů) a u jeskyně by bylo dobrý si přečíst, že je na potoce a nehledat jí ve stráni (njn, když máš přes popisky mapu, nemůžeš přečíst všechno, že jo)…..prostě celý naprd, příště to hodně zlepšete, sakra :-)))

  Reagovat
  • 19.6.2014 (7.58)
   Trvalý odkaz

   Heleď znáš nás … my chceme za rok těch hvězdiček 5! :D Tj. Vždycky je co zlepšovat …. už teď máme dvě A4 nápadů na vylepšení na příští rok. Pokud z toho uděláme polovinu, poznáte to a Ty nám pak přidáš aspoň jednu hvězdu, protože 3 je málo! :D

   Reagovat
 • 18.6.2014 (10.45)
  Trvalý odkaz

  Nemáme sice srovnání s jinou akcí, ale jsme přesvědčeni o tom, že pokud letos ještě vyrazíme někam na konkurenční závod, pak budeme z organizace a průběhu hodně zklamaní :-) Laťka byla nasazena hooodně vysoko, sami budete mít problém ji překonat, ale věřím, že to do příště opět zvládnete a přichystáte zase takto úžasný závod s příjemnou atmosférou. Už teď se moc těšíme. Neplánujete dva závody v jednu sezónu? Např. červen a září? Čekání na další ztracené kobylky bude opravdu dlouhé, viz předchozí komentář o “smyslu života” :-)

  Reagovat
  • 18.6.2014 (13.48)
   Trvalý odkaz

   Moc děkujeme za tenhle milej komentář! Neříkám, že nejsme dobří organizátoři, každý to zvládá po svém a já myslím, že všichni ve výsledku dobře. Doporučuju proto zkusit i jiné borce, třeba hned MTBO Napříč Českou Kanadou. Tihle kluci to dělají taky moc dobře a my tam nikdy nechyběli – http://www.srottym.cz/clanky/mtb-orientak-zvule-2014/propozice/.
   Jinak už teď jsme začali pracovat na vylepšeních pro příští sezónu, tak to snad ještě o něco málo dál a výš posuneme. :) A dva závody za rok? Zatím asi ne, to bych si musel v práci vzít částečný úvazek. Ono to není zvenku vidět, ale organizace před závodem bere skoro všechen volný čas … a to období před závodem bývá dlouhé i měsíce … Možná nějaký malý OB nebo něco na běžkách, pro kamarády … to jo, ale nic tak velkého bysme teď 2x do roka nezvládli. Přesto děkujeme za zasazení hlodavého brouka do hlavy … :)

   Reagovat
 • 16.6.2014 (23.59)
  Trvalý odkaz

  Díky všem organizátorům. Vše bylo výborné a nenapadá mě, co by se mělo vylepšit. Tak nám vydržte, těším se na vaše nadšení v roce 2015. Heltcha

  Reagovat
  • 17.6.2014 (7.49)
   Trvalý odkaz

   Jsme moc rádi, že vás to baví a tak je těžký se udržet nezačít s přípravama už teď. :) Navíc, když vím, že většina organizátorů trpí vždycky po závodě pocitem prazdnoty a musí chvilku hledat nový “smysl života”. To je samozřejmě hodně nadnesené, ale je pravda, že tím závodem žijeme velmi intenzívně. Těšíme se už teď na ročník 2015!

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..