Zde si můžete projít zhodnocení 6. ročníku našimi účastníky:

Jak byste akci hodnotili jako celek?Jaký je důvod pro Vaše hodnocení?
Jak byste akci hodnotili jako celek?Jaký je důvod pro Vaše hodnocení?
SkvěláNáš třetí ročník asi nejnáročnější.. volbou občas nesjízdného terénu, píchlé duše, kolizí s vozidlem (bez větší újmy na zdraví) a nějak chyběl hořčík (svalové křeče). Ale aspoň je na co vzpomínat :-)
Skvělá
Skvělávelmi dobrá organizace , celkově vybavenost , prostředí a přátelská atmosféra
DobráSrovnání zatím moc nemáme, zatím jste nejlepší!
Skvělá
SkvěláVelmi dobře připravený večerní program a atraktivní rozmístění kontrol, které umožňovalo vybrat si nejlepší postup (místo tradiční volby toho nejméně blbého)
Skvělá
SkvěláSkvělá parta - jak organizátorů tak závodníků a závodnic, perfektní nálada, opět vykutálené téma a vše do detailu promyšlené ... plus spousta věcí, které se jinde nevidí (kobylkowifi, večerní soutěže, dokonalé kostýmy) ... co dodat ? :)
Dobráúčastnili jsme se potřetí, tentokrát mi rozmístění i umístění kontrol přišlo... obtížnější?, horší?... byl to hodně terén (což asi k MTBO patří), nedal se moc zvolit nějaký "okruh" dle vlastních sil. Hodnotím i z pohledu mámy, která letos poprvé zapojila do závodu devítiletého nadšence, co o předešlých ročnících slyšel pět chválu, a bylo to na něj fakt příliš. Ale možná maximalisti a výkonnější jedinci si zase přišli na své...
SkvěláParádní organizace, krásné prostředí areálu, kontroly na pěkných místech, lidí na startu tak akorát, pohoda v cíli, všechno parádní. Ještě tu nikdo nepochválil výbornou kávu, ta byla na jedničku s hvězdičkou :) Fronty na pívo se stávají při takhle velkém počtu lidí, prostě jsme si počkali "vyvalení" na louce a bylo to taky fajn. A příjemný byl šnaps po přejetí brodu v cíli :) Guláš v cíli moc dobrý, k tomu buchta a kafíčko, paráda. Kdo chce bezlepkové, ať si přiveze svoje, v tom bych problém neviděla :) Hrozně fajn je Vaše prezentace na FB, s přibývajícími zprávami se člověk čím dál tím více těší.
SkvěláPerfektní organizace, milí organizátoři a organizátorky. Krásná krajina (jen trochu moc kopců :) ). Dobré pivo, krásné počasí.
DobráPěkné místo. Příjemní lidé. Užili jsme si i ten čas před a po soutěži. Voda v řece a bazénu byla po závodě a v neděli skvostná.
SkvěláByla jsem z celého závodu nadšená :-)))
DobráVždycky je co zlepšovat :-)
SkvěláProstě paráda
SkvěláMoje Dezorientovaná bizonka měla před Kobylkami letos najeto 90 km, po Kobylkách už 160, takže nám konečně začala sezóna. Kromě těch 70 km na délku jsme najeli skoro kilák na výšku, prošli jsme si zelenou podél Střely a stejně jsme přežili (výslovně i já jsem přežil, když mě bizonka chtěla po cestě po té zelené zabít :) Ráno bylo kakavíčko, odpoledne kafíčko, počkali na nás s večeří, prostě všichni na nás byli hodní. Teda až na ty odečítače, co nám do pekla odnesli 365 bodů, ale na ty my se nezlobíme, protože bizonka dobře ví, že za to můžu já, a mně nezbývá než s ní souhlasit ;-)
Skvělá
Skvělá
SkvěláJe to akce pro všechny, jak pro děcka, tak dospěláky, všichni jsme si to užily. Děkujeme.
Skvělá
SkvěláNevšední zážitek a i tak trochu teambuilding :-)...krásná příroda a atmosféra
SkvěláRád bych tímto poděkoval všem organizátorům za jejich přístup.
SkvěláVynikající akce se skvělou atmosférou!
Skvělávse se mi libilo
SkvěláSkvělá organizace, dobře zorganizováno, pohodoví účastníci
DobráVšechno velmi příjemné a organizátorsky zvládnuté, jen tak podrobné dohledávání kontrol při měřítku mapy 1:50 000 se mi nezdá být optimální
SkvěláRok od roku větší zábava, krásná trať...
SkvěláOrganizátoři si vyhráli s přípravou, kostýmy atp.
Skvělá
Skvělá
Skvělá
SkvěláKobylky jsou akce, která vás vytrhne z běžného světa a prenese do dovolenkove nálady. Spontánní, uvolněné, veselé, napínavé, hrave.
SkvěláOproti jiným akcím tohoto typu - to jak si hrajete s přípravou (letos čerti), všechny ty "blbůstky" okolo. A je na vás docela vidět, že vás to baví.
SkvěláAsi 4 roky jezdíme různá mtbo, na Kobylkách jsme byli letos po 3. Je to každoročně nejlepší amatérský závod ze všech a to po všech stránkách. Důkazem nechť je to, že si na něj neváháme zajet až z České Lípy.
SkvěláByli jsme na Kobylkách poprvé a ve srovnání s ostatními závody Shocart ligy byla zatím nejlepší co se týče zázemí a organizace i nápadu.
SkvěláNa Ztracených kobylkách jsme byli letos potřetí a chytli jste nás za srdce :-), takže Ztracené kobylky jsou naše srdeční záležitost :-). Za všechno máte jedničku, klobouk dolů před vámi :-).
SkvěláJel jsem to již po třetí a pojedu zas. Skvělá práce jen tak dál.
Skvělá
SkvěláMoc jsem se bavil a nic mi nechybělo :)
Skvělá
SkvěláJsme novacci,zacli jsme letos a sbíráme zkusenosti a strasne nas MTBO bavi.
SkvěláDůvod?....asi ten, že teď se mi honí hlavou celý průběh víkendové akce. Nejsem schopna přesvědčit své unavené tělo, aby nachystalo dětem svačiny do školy, aby zkontrolovalo aktovky a tak... Prostě mám v sobě velký zážitek na který určitě nezapomenu a moc se budu těšit na další ročník....VELKÉ díky Vám všem. P.S:...a ty panoramata....srdce jen plesalo:-).
SkvěláPerfektní organizace, přátelští organizátoři, super atmosféra
Skvělá
Skvělá
SkvěláBylo to bezva, jako kazdy rok. Dekujeme a tesime se na dalsi rocnik.
Skvělá
Skvělá
Skvělá
SkvěláProstředí, atmosféra, krajina, radost ...
Skvělá
SkvěláJen příště upozornit na kolem nesjizdnou pasáž zavodu, uz jen kvuli jezdcum s vozikem

Co bylo na Kobylkách fakt dobré?Budeme rádi, pokud doplníte komentářem předchozí odpověď.
Co bylo na Kobylkách fakt dobré?Budeme rádi, pokud doplníte komentářem předchozí odpověď.
Termín, Region, Centrum závodu, Organizace, Ceny, ObčerstveníTermín nám vyhovuje každý rok, okolí Manětína máme moc rádi, organizace je vždy na jedničku s hvězdičkou, káva je super a gulášek je mňamka :-)
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvení
Region, Rozmístění kontrol, Organizace
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Organizace, Ceny, Večerní akce, ObčerstveníVšechno se to dobře sešlo i s počasím.
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace
Rozmístění kontrol, Večerní akce
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvení... no nemám co přidat. Možná ještě bazén v areálu a Čert originál (v lahvích) :)
Termín, Centrum závodu, Organizace, ObčerstveníMoc se mi líbí atmosféra závodu, přátelský, sportovní duch akce a organizace Na večerní akce jsme zatím neměli štěstí, ty nehodnotím
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvení
Region, Centrum závodu, Organizace, Večerní akceNa severní Plzeňsko bychom se asi jen tak nepodívali a je tam krásně. Hluboké lesy a pomalu v každé vsi barokní kostel. Jen ta říční údolí jsou taaak hluboko :) Mladotický areál byl moc příjemné místo - dalo se tam skvěle se povalovat po závodě. Bufet byl fajn a jel dlouho do noci i ráno. Okolní krajina fantastická, ani závan města :) Organizace bez chybičky. Na nic se nečekalo, všechno bylo dle programu a organizátoři milí a vtipní. Večerní diskotéka je parádní nápad a hry také (možná škoda toho zmatečného hledání kartiček od týmů, ale chápu, že nějak se účastníci určit musí)
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, JinéPro nás skvělá příležitost sportovní akce pro otce a syna. A taky zjistit, že na vzdory buzole se dá pěkně ztrácet.
Termín, Region, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvení, JinéVšechno bylo supeer a krásně jsme si to s Evou užily. Hledat a sbírat kontroly nás tak bavilo, že jsme raději přišly o čas, než abychom ty nejdražší vynechaly....
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, ObčerstveníTy kontroly nemusí být vždycky pod táhlým kopcem a nebo na kopci ;-) Dělám si legraci.
Termín, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvení
Rozmístění kontrol, Organizace
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvení, Jiné
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Občerstvení
Termín, Region, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, ObčerstveníNejhorší jsou ty kopce. Kontroly by mohli být na zajímavějších místech, než třeba rozcestí, ale chápu, že po tolika letech už je trochu vyčerpané.
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Večerní akce
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Večerní akceTermín mi je většinou jedno, protože nevím co by se mohlo stát, abych Kobylky vynechal, region má stále co nabídnout, jak jsme se letos přesvědčili, rozmístění kontrol bylo mnohdy na místech, kam bychom se normálně nevydali. Centrum závodu je přímo dělané na takovou akci a není co k tomu dodat. Večerní akce byla jako vždy povedená, jen jsme zase nebyli vybráni do soutěží :-)
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvení, JinéPočasí :-)
Termín, Region, Centrum závodu, Organizace, Občerstvenípříjemní lidé, dobrá organizace, komunikace....
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, ObčerstveníGulášek, hmmmm :-)
Organizace, Občerstvení
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, ObčerstveníVečerní akce byla určitě taky dobrá, ale na ní jsme nebyli ;-)
Organizace, Ceny, Večerní akce, ObčerstveníStravování za příznivou cenu. Jídla dostatek a bylo dobré.
Termín, Region, Organizace, Večerní akceJídlo bez front, večerní zábava úžasná.
Region, Centrum závodu, Organizace, Občerstvení
Rozmístění kontrol, OrganizacePekelně rozmístěné kontroly, čertovsky dobře organizováno, opět vše detailně promyšleno, perfektní.
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, OrganizaceKriticke komentáře o jídle nebo jen jednom vydeji pití mi prijdou irelevantní. Po takové dřině musím slupnout cokoliv, i prasečí mozecek, a ne čekat devitichodove menu jak v Alcronu. Lidi, neblaznete. To samé pití, které prostě vychází z uspořádání hospody a areálu. Počkat si na pivo byť 10 minutk podobným akcím patří. Ten lidský rozměr je důležitý.
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, ObčerstveníLetos prvně při šestihodinovém limitu byly kontroly postaveny tak, že byl problém objet vše. Navíc tam byl znatelný posun více do terénu (i když mě osobně to nevyhovuje, ale pro ostatní to určitě bude zajímavější).
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Občerstvení, JinéLíbí se nám region i centrum závodu, vyhovuje nám, že si můžeme, díky vzdálenosti cesty, zarezervovat chatku a vyspat se přímo v místě startu, dát si večer pivko a ráno se pohodlně nasnídat. Další fakt fajn věcí je vstřícná, osobní a přátelská atmosféra celé akce. Je cítit, že to děláte s chutí a dáváte do toho srdce. Příjemná jsou i ta témata, je to vtipné a neotřelé. Výsledky na trati to výrazně neovlivňuje a závod to podle mě dělá zajímavější a přidává cosi navíc.
Centrum závodu, Organizace, Ceny, ObčerstveníKlobouk dolů před organizátory, jak se dokázali v pohodě vypořádat s velkým počtem startujících. Voda v bazénu super, počasí vyšlo, prostě prima.
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, ObčerstveníVšechno super :-). O tom, jak dojet na kontroly, se muselo přemýšlet, gulášek super, ztracená kontrola v hospodě - co víc si přát :-), občas nějaký brod v tom vedru ... zkrátka samé plusy :-)
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Občerstvení
Termín, Centrum závodu, Večerní akce
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, OrganizaceNemám si na co ztěžovat. Ceny nevím, jaké byly, tak nehodnotím. Na večerní akci jsem nebyl, tak nehodnotím.
Termín, Organizace
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, OrganizaceJiné nemuzu hodnotit,musel jsem BOHUZEL! jet domu.
Termín, Region, Organizace, JinéLíbí se mi, že nemyslíte jen na ty dostihové kobylky, ale hlavně na nás prachobyčejné plazivé kobylky. Večerní program byl jen a jen pro ně.
Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Občerstvení
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, JinéCelkově to bylo fajn, počasí vyšlo téměř dokonale, region je bez debat - i když čekal bych posun jiným směrem od základny:-) Umístění kontrol bylo pekelně zákeřné, ale to se dalo s tímto motivem čekat;-)
Region, Centrum závodu, Organizace, Občerstvení
Region, Rozmístění kontrol, Organizace, Ceny
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Večerní akce
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, ObčerstveníNehodnotím jen to, co jsem nemohl osobně vyzkoušet.
Region, Rozmístění kontrol, Ceny, Občerstvení
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Občerstvení

Co se Vám na Kobylkách nelíbilo?Budeme rádi, pokud doplníte komentářem předchozí odpověď.
Co se Vám na Kobylkách nelíbilo?Budeme rádi, pokud doplníte komentářem předchozí odpověď.
Rozmístění kontrolNe že nelíbilo, ale spíše budeme příště chytřejší ve volbě trasy. Zatím nemám takovou sílu, abych tahala kolo od potoka houštím :-D
JinéJediný zápor, který jsem na akci shledal, byla fronta na pivo ;)
Region
Termín
JinéParkování některých účastníků a jejich přátel - přes jasně definovaná pravidla se nějak "dovolili", a bez problémů vytvořili přímo na trávě před krajními chatkami vedle bazénu karavanové ležení/parkoviště, ač všichni ostatní ubytovaní mimo chatky spali a parkovali na určeném místě o pár desítek metrů dál ...
Rozmístění kontrolnemám moc srovnání z jiných závodů a nejsme závodníci, navíc, jak už jsem psala, hodnotím i z pohledu mámy, která chtěla zapojit malého nadšence (a sama strávila jaro přípravou na atestaci, takže kondice nula), takže trochu jiný pohled..., kontroly mi přišly - poměrně daleko od sebe, resp. hodně v terénu, nenavazovaly tolik jako jindy, přišly mi spíš obtížnější (i dle bodování) prostě jste přitvrdili :-) pozitiva stále převažují
Prosím Vás, nedávejte kontroly do hospod, nás to vždycky zláká na jedno a pak to tak dobře nešlape :-D
Uz jsem to vsechno vychvalil, ale neda mi to a zareaguju na tech par negativnich ohlasu, abyste poradatele milackove nebreceli ;-) : - "vycerpani" prostoru: taky jsem si to nekdy predloni rikal... a vidim, ze jsou jeste nejmene tri mapy (SZ, S, J), kam by to slo dat! koneckoncu pochopil jsem spravne ze se zvazuje zmena lokality? - ad Ptyrov: to si uz vubec neberte do pusy (tos psal Ty, Komanci??? ;-)) - pod Bezdezem je krasne a MTBO nemusi byt jen poznavani kaplicek (i kdyz to mam moc rad), ale i kvapik mezi vidlici cest a parezem... Kaplicky a krizky (a ze jich tady specialne je!!!) totiz potkate i na trase + lip se z nich kradou lampiony... - pivo v cili: ano, tady souhlasim, v dnesni dobe chlazeni a grilovani nevidim problem, aby stal nekdo u sponsorskeho sudu vedle vycepu - jidlo: beru, gulas (vybornej) nemusi vegetarianum vyhovovat, testoviny nebo rizoto by asi sly zaridit a predobjednat viz ruleta - mapa: ano, par nepresnosti v okoli kontrol (5? 27?) zustalo nevychytano, ale najdou se horsi prusvihy - co tam mate dal? ;-) jedte do Pelhrimova! ;-) DEKUJEME! ;-)
Večerní akce, Občerstvení, JinéVečerní akce: Na nás příliš hlasitá, hudba i moderování. Disko od 1: do 3: už bylo fajn. Občerstvení: Guláš ani pití už jsme bohužel, unavení ze závodu, nestačili využít.
JinéV mapě bylo pár chybek a některé symboly vyloženě v mapě chybí. Když jedu kolem hřbitova a ten tam není, tak nevím jestli to není přelud a kolem kontroly 27 bylo mnohem více hlavních zpevněných cest, které tam jsou určitě desítky let.
JinéLokalita a centrum v RS Mladotice dobré, ale do budoucna se obávám vyčerpání lokality - jako u Ruské Rulety v Ptýrově.
Chtělo by to vylepšit čertovský popojížděcí algoritmus, nepotkali jsme cestou ani jednoho čertíka a bylo nám to líto, protože vypadali pěkně a prý i hráli karty! Klidně se s čertama i poradíme, než vystartujeme ;-)))
ObčerstveníVím, že je to těžké v takovém počtu lidí, navíc v "táborovou" kuchyní, ale přece jen bych ocenila, kdyby jídlo mohlo být bezlepkové, alespoň jedno. Pokud můžete nějak ovlivnit výběr chystaných jídel, tak pro inspirace pro další ročníky třeba může být rizoto, francouzské brambory :-)...každopádně jsem si díky tomu "legálně" mohla užít pravé české brambůrky :-D...a rozhodně to nezkazilo dojem z celé akce, protože jsem o tom věděla předem a byla připravená :-)...takže díky za vše :-)
JinéPravdou je, že na mapě chyběla občas nějaká cesta a díky tomu se trochu bloudilo, ale "vem to čert!!! Co se mi nelíbilo? Brblání ostatních, že kontrola nebyla hned vidět a podobně, stejně tak opětovně dojezd na kontrolu jedním z dvojice, ale to není chyba organizátorů, ale svědomí "závodníků"
JinéHodil by se detailnější popis u některých kontrol. V mapě chybějící cesty v okolí č. 27 A zase bez výhry v tombole :-)
snad jen obtiznejsi nalezeni urcitych kontrolnich mist...ale to je mozna ucel?
Všechno se nám líbilo!
Rozmístění kontrol
JinéLíbila by se mi trička v jiné barvě. Bílá je nepraktická.
Pár kontrol bylo v místech kde mapa buď dost neseděla nebo byly důležité věci (podrobnosti, příjezd...) skryty kolečkem nebo číslem kontroly. ale to je jen detail, celkově vše OK. Těšíme se na příští ročník!
Já si zase neodpustím jednu "kritickou" poznámku. Ale neberte to ve zlém :-) Vzhledem k tomu, že kontroly určitě objíždíte předem, nestálo by za to zcela jasně chybějící velkou cestu, která má docela zásadní význam, do mapy doplnit. A pokud jsou mapy již vytištěny, na startu vystavit jednu vzorovou mapu bez kontrol s dokreslenou cestou. Konkrétně kontrola 27 - tam stačilo udělat jednu zatáčející cestu a bylo by to naprosto jasné.
Jinénelíbilo se mi, že : ...mi po hodině přestala řadit přehazka. ...že nešlo jet na kole na kontrolu č. 15. a ztratili jsme tam na konci těch hrozivých 20 minut, které už nebylo jak nahnat a připravili nás o bednu. :-(
Rozmístění kontrolMapa kolem kontroly 27 trochu neseděla, ale to k závodům prostě patří, poprali jsme se s tím.
Na Kobylkách se nám nelíbilo, že jsme při Kobylkopárty brzo odpadli :-(. Trsali jsme do neděle do půl jedný a pak přišla krize a konec. Udělejte příště něco, aby ten Saša už nebyl druhej :-).
Myslím, že to děláte dobře a asi už není co zlepšovat. Na ostatních závodech by se od Vás mohli učit.
Rozmístění kontrol
ObčerstveníZamrzelo, že nebylo dost guláše pro všechny a možná bych si uměl představit větší porci.
JinéNelibilo se mi umisteni a popis umisteni nekterych kontrol,vetsina byla ok,ale třeba zrovna ta 24 by bylo lepsi napsat vyvraceny parez u cesty.Par slov navíc by moc pomohlo,nebo popis křižovatka cest,kde ani jedna není hlavni se hleda taky blbe a člověka to mrzi/7/.Nebo číslo 2,strom,to nijak nepomuze,stacilo by u skalni vyhlidky.Predstavte si lidi,jako my,co tam v zivote nebyli,u nektere kontroly by stacilo par slov a moc by to pomohlo.Ale je to na Vas.
Nic.
Regionsice to letos bylo oproti minulému ročníku na jih směrem k Plzni, ale už by to chtělo zase jiný region
Občerstvení, Jiné...malé mínus za tekuté občerstvení - jedno prodejně/výdejní místo je fakt málo. Je škoda nemít možnost si dát k výbornému jídlu i odpovídající pití (zároveň) a letos byla pekelná žízeň! :-) ..a druhé malé minus za trička - opět došlo na diskriminaci těch prostorově výraznějších, to jsem ale zkoušel řešit domluvou na místě:-) ..buď sem ji neviděl, ale spíš nebyla - wapka na kola a třeba i na lidi:-)
Rozmístění kontrol
JinéŠkoda, že večer nebyly na webu (pro ty, kdo museli po vyhlášení odjet, a chtěli by se pak chtěli ještě potěšit z domova, nebo někomu pochlubit) ke zkouknutí výsledky. Ale to je jen drobnost.
Vše bylo super