Milí přátelé a spoluběžci,
u příležitosti narozenin Vildy Sládka si vás dovolujeme pozvat na malou sportovní akci. Orientační běh dvojic/hlídek s prémií nazvaný skromně VILDOVO ĎÁBLIČÁK, který se koná v neděli 15. dubna.

Sraz: do 14:00 v restauraci Na Mělnické
Výklad trati: 14:15
Start/cíl: v restauraci Na Mělnické mezi 14:30 a 15:00
Časový limit: 60 minut
Vyhlášení výsledků: do 17:00
Místo: Ďáblický háj a okolí

Propozice:

Časový limit závodu bude 60 minut.
Doporučená výbava: sportovní obuv, mobil (čas/foťák), pozornost pro oslavence, která bude věnována do cen.
Závod je určen pro uzavřenou společnost Vildou pozvaných hostů, kteří se zaregistrují níže či se ve sjednaný čas dostaví na smluvené místo. Limit je 20 startujících hlídek.
Hlídky obdrží mapu s vyznačenými kontrolami (nebo si kontroly sami překreslí), legendu ke kontrolám a kartičku pro označování kontrol s vyznačeným časem startu. Kontrol bude 10, jsou to bílo-oranžové lampiony pro orientační běh s kleštičkami označenými číslem kontroly. Kontroly mohou být lehce schovány, tj. na první pohled nemusí být viditelné z cesty, ale určitě nebudou na vrcholku stromu či zahrabané pod zemí. U 3 kontrol bude rébus znamenající prémii (2x kvíz,1x hledání pokladu). Kromě základních 10 kontrol máme pro vás připraveno i hledání tzv. ztracené kontroly. Tato kontrola není vyznačena na mapě, ale instrukce k jejímu nalezení bude v legendě. Více se dozvíte před startem.
Návštěva kontroly se zaznamenává průcvakem kleštičkami do kartičky. Pokud by někde lampión s kleštičkami chyběl, lidi si dělají selfie a to pak předloží v cíli.
Během časového limitu se snaží hlídka sesbírat co největší počet bodů a v časovém limitu se vrátit zpět do cíle. Hlídka se během závodu nesmí rozdělit, zejména na každou kontrolu musí dorazit společně. Soutěží se jen v jedné kategorii, za děti v týmu se udělují bonusy přičtené k výsledku (1 dítě do 10 let +50b, 2 a více dětí +100b). Není nutné sebrat všechny kontroly, rozhoduje počet bodů a čas. Za překročení časového limitu penalizace -20b za každou započatou minutu! Hlídky nemají povoleno používat GPS a dopravní prostředky (vyjma kočárku). Doběhnutí 30 minut po časovém limitu znamená diskvalifikaci, ale hlídku prosíme, aby přesto dorazila do cíle či nahlásila telefonicky, že odpadá, ať nemusíme vyhlašovat pátrání. Výsledky budou vyhlášeny cca hodinu po plánovaném doběhu poslední hlídky.
Organizátorem jsou Ztracené kobylky, a hlídky se zúčastňují akce na vlastní nebezpečí. Dotazy zodpovíme před startem závodu. Startovným do závodu je dáreček pro Vildu, který zřejmě Vilda věnuje do cen.

Registrace zde, popřípadě na místě.

Těšíme se na vás, Vilda a organizátoři.


Startovní listina přihlášených hlídek:

Název týmuJméno 1. členaJméno 2. členaJméno 3. členaJméno 4. členaPočet startujících dětíVzkaz pro VilduČíslo
Název týmuJméno 1. členaJméno 2. členaJméno 3. členaJméno 4. členaPočet startujících dětíVzkaz pro VilduČíslo
Ztracené kobylky v ĎábličákuKatkaZdeněk0Těšíme se!1
ČerníJindra ČernýJustyna ČernáAlexandra Černá0Ahoj Viléme, Název týmu a jeho složení je zatím pracovní. Spíše vyplňuji povinná pole, abych mohl zareagovat na Tvou výzvu ohledně stanovení termínů. Každopádně se moc těším. Měj se hezky a běhu zdar a tomu orientačnímu zvláště, Jindra2
RozumbradyAdélka RozumováDaniel Rozum13
MajzlíciJirkaSimi2Bude bonus i za pejska? :) Těšíme se!4
UkvapenciJáraZuzka05
ProbiotikaNora KořánováPetr Matuška0Ahoj Vildo, ať ti rostou vousy! Nora6
LeMRaRadek HolýLenka MatějováMartin Vicián0Martin a Radek můžou i 14. a 15. dubna.7
PiánkoZdeňka VytlačilováBára HlubkováKarolína Daňková08
Ďáblice PatriotsAnnamária SládekÁdám Karel SládekÁron Antonín SládekVilém Sládek3Vildo, to dáš!9
Ďáblice Stars - BuráčciMartin BurianLenka BurianováEliška BurianováLucie Burianová2Vildo, hlavně mě nesmíš nechat se ztratit ! :-) M.10
MaŠinKaKarolína ŠťastnáŠimon ŠťastnýMatěj Šťastný2Geniální oslava, Vildo! Nezapomenutelné. Krásné narozeniny! Děkujeme, že smíme být součástí.11
BlondýnyKateřina VokrouhlíkováVěra Mikušová0Třeba se neztratíme :D12

A tady jsou výsledky.