Zde si můžete projít zhodnocení našeho závodu našimi účastníky:

Jak byste akci hodnotili jako celek?Jaký je důvod pro Vaše hodnocení?
Jak byste akci hodnotili jako celek?Jaký je důvod pro Vaše hodnocení?
SkvěláOd organizace, přes vypasená pole a vydupané stezky až po závěrečné kobylkovské mejdlo skvělé. Na MTBO akci jsme byli teprve podruhé a přesto jste nás neztratili, pochvala.
SkvěláJste parta nadšenců, děláte to pro lidi se vším všudy!
Skvělásuper organizace, party, misto, ceny, jidlo.. proste snad vse
SkvěláLokalita, možnost volby rozmanité trasy, přehledná a velká mapa, velmi přátelská až rodinná atmosféra vytvořená partičkou sympatických pořadatelů a jejich pomocníků, klidné zázemí obklopené přírodou, velmi dobře fungující služby v rámci rekreačního střediska, výborné jídlo. Nakonec také chválím Zdeňka za mailovou komunikaci, která proběhla před závodem (rychlé reakce a dodal spousta užitečných informací, které pro nás jako nováčky byly důležité).
SkvěláStrávili jsme krásný den v krásném kraji a moc jsme si celý závod užili.
SkvěláZávod standard, krajina super, výborné zázemí a jídlo, večerní pařba ještě lepší, zkrátka skvělé
Skvěláprostě skvělá
Skvělávšechno super, nemám námitek
SkvěláNemáme sice srovnání s jinou akcí, ale jsme přesvědčeni o tom, že pokud letos ještě vyrazíme někam na konkurenční závod, pak budeme z organizace a průběhu hodně zklamaní :-) Laťka je nasazena hooodně vysoko, sami budete mít problém ji překonat, ale věřím, že to do příště opět zvládnete a přichystáte zase takto úžasný závod s příjemnou atmosférou. Už teď se moc těšíme. Neplánujete dva závody v jednu sezónu? Např. červen a září? Čekání na další ztracené kobylky bude opravdu dlouhé :-)
SkvěláZákladem dobrého MTBO je mapa, umístění kontrol v terénu a nejasná strategie umožňující mnoho variant. To vše bylo na jedničku.
Skvělávýborná organizace, pěkné místo a úžasná Kobylka ve dvojici :-)
Skvěláskvěle zorganizováno
SkvěláSkvělá organizace po všech stránkách.
SkvěláSkvela parta, spousta legrace, paradni zavod, zadny stres, zazemi naprosto bez chyby, pocasi na 1* ... no proste co vic si prat !
Skvělá
SkvěláPrijemna, pratelska atmosfera, bezchybna logistika, krasne prostredi a rozmisteni kontrol, dobre zvladnute pocasi, podareny vecerni program a mnoho dalsiho :-)
Skvěláperfektní organizace (přihlašování, kemp, jídlo, info na místě), oceňujeme web, jsme IT maniaci :-), super trasa, prostě nic nás neprudilo a pěkně jsme si to užili
Měla své mouchySpousta věcí skvělých, problém byla mapa na některých místech a umístění několika kontrol.
SkvěláProstě jsem si akci suprově užil, byl jsem od pátku až do neděle. RS Mladotice poskytlo super zázemí a to jsem spal venku pod širákem (ovšem jen proto že jsem chtěl :) ). Vyladěná a chutná strava pro cyklisty a bohatá snídaně co víc si přát. Večery strávené s partou suprových a pohodových lidí, soutěže a spoustu jiné zábavy.
SkvěláSuper atmosféra, přátelští organizátoři
SkvěláSkvělí organizátoři, uvolněná atmosféra, výborné trasy pro bikování
Skvělá
SkvěláSpokojenost z krásného vikendu/!
Dobrá
Skvělá
Skvělá
SkvěláDobře vybraná lokalita, šikovní organizátoři, milí dobrovolníci a dobrovolnice, chutná krmě, veselá večerní zábava...
Skvěláspousta nových kobylek
SkvěláDobra lokalita; skvela mapa s vyborne rozmistenymi kontrolami!; super zazemi, jidlo a kemp; jedina chyba toho zavodu je, ze ho delate "jen" jednou za rok :-)
SkvěláJednoduchý. My jsme si to náramně užili.
Skvělá
SkvěláSkvělá organizace, výborné zázemí, skvělá parta
SkvěláVše v pohodě, dobré náladě a skvěle připravené
Skvělánadšení organizátoři, pěkný terén a romantická místa kontrol... a hezký ceny
SkvěláNevidím chybu a skvěle jsem si to užila.
DobráI přes vyšší počet účastníků dobrá organizace, vše šlo jak na drátkách. Perfektní volba lokality i rozmístění kontrol. Dobrá možnost ubytování a v neposlední řadě i dobré jídlo. No a také to, že jsme konečně mohli přijet, protože to nebylo "30. června", kdy už jsme většinou na "prázdninách/dovolené"
Skvělávítězství :) ... a kdybychom nevyhráli bylo by hodnocení stejné
SkvěláByl to můj uplně první orientační závod. Organizačně velmi pěkně zvládnuté, počasí akorát a trasa hezky nahoru a zase dolů. :) Celková spokojenost.
PrůserPrůser ne ze strany pořadatelů, ale z mé. Zlomení přehazky a 2 defekty se mi nestaly najednou nikdy, až teď....
Skvělásport - regulérní těžký závod, zázemí, společenská část, terén a okolí
SkvěláPořadatelé jsou maximální sympaťáci, výborná organizace, skvěle volený terén, bezva zázemí, luxusní jídlo.
Skvělávtipní a kamarádští organizátoři, vše klapalo ,jako pod drátku, skvělá trasa, dostatek jídla i pití, krásné prostředí a dobřezvolený base camp, večerní pařbotanec
SkvěláProstě se mi líbila:-)
Skvělá
Skvělá
Skvělá
SkvěláBezvadná atmosféra, přiměřený počet účastníků, lahůdkový terén, ideální počasí, vtipní a vlídní pořadatelé
Skvělá
Skvěláskvělá organizace, pěkné prostředí, dobré zázemí závodu, jídlo, prostě všechno na jedničku
Měla své mouchyNeexistujici vrstevnicova cesta nad Strelou - to by se melo v mape odchytit dopredu. Slidil a Transkras to delaji, proc ne vy? Cela strategie razem v haji - nastesti to slo preplanovat (stalo nas to "jen" unavu a mozna tech deset vterin ;-)), ale neumim si tam predstavit treba pidilidi... Jinak naprosto NAPROSTO skvela! ;-)
SkvěláVýborná přátelská atmosféra a dětem se moc líbil závod, kontroly a byly moc spokojené. I dětského hřiště využily
Skvělá
Skvěláužil jsem si to
Skvělá
SkvěláSuper organizace, atmosféra, všechno super
Skvělá

Co bylo na Kobylkách fakt dobré?Budeme rádi, pokud doplníte komentářem předchozí odpověď.
Co bylo na Kobylkách fakt dobré?Budeme rádi, pokud doplníte komentářem předchozí odpověď.
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, ObčerstveníI počasí jste si dokázali objednat, prozradíte kontakt vzhůry? Povedené trička s portréty vybraných kobylek.
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, JinéDobrá parta, krásné prostředí
Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvenítento rok jsem opravdu koukal. organizacne fakt skvele zajisteno, obcerstveni jedna basen a zdarma. posunuli jste zase latku vys..
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Občerstvení
Zapomněla jsem pochválit výborné kafe z Kofárny. Skvělá cena, kterou už jsme vypili a těšíme se, že příští rok třeba budou na místě i kávu vařit? Lobbujeme za nás kofeinisty. :-)
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Ceny, ObčerstveníLetos bylo vynikající jídlo (tybláho díky!). A ta snídaně vypadala podle fotek náramně, příští rok ji určitě nevynecháme :-) Dále musím říct, že bylo vidět spousta práce, kterou jste přípravě věnovali. Klobouk dolů a díky za vše. Těšíme se na příští rok opět v Mladoticích, našim kobylkám se tam líbilo.
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Večerní akce, Občerstvení
všechno
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvenínaprostá spokojenost
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Občerstvení, JinéCeny jsme žádné neobrdželi, ale dle rozpisu pro jednotlivé kategorie byly ceny opravdu bohaté + krásně zpracované medaile.
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvení
Region, Centrum závodu, Organizace
Region, Centrum závodu, Organizace, Jinéslužby kempu
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, ObčerstveníProstě jednoduše palec nahoru
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, ObčerstveníNa terminu mi az tak nezalezi, na Kobylky si najdu cas vzdycky ;-)
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Jinégrafika akce je skvělá, osobní přístup mě velmi těší, webové stránky mě baví
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Večerní akceNavic bych rad vypichl prehledny web a mailovou komunikaci.
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, ObčerstveníCeny a večerní akci nemůžeme posoudit, nemohli jsme se zdržet, ale např. sponsorské slevy potěšily, asi je využijeme, posunutí termínu velice potěšilo, poslední prázdninový víkend vozíme děti na tábor a měli jsme problém s organizací
Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Občerstvení, Jiné- akce pořádaná s nadšením, jako vždy - výborné zázemí centra, snad nejlepší ze všech ročníků (a to i ty minulé byly velmi dobré) + skvělý přístup provozovatelů - množství a kvalita jídla - poměr cena/výkon - startovné by nepokrylo ani to jídlo + pití po závodě, co bylo v ceně startovného, kdyby to bylo v Praze :-) - nadstandardní a hodnotné ceny oproti podobným závodům, ostatně jako vždy, díky moc sponzorům - z hlediska náročnosti plánování trasy asi nejzajímavější ročník, nebylo to vůbec jednoznačné a variant bylo hodně, navíc nešlo objet vše, to je dobře - velký posun kupředu, co se týče vyhodnocování a promítání výsledků (ještě jeden tip, když už máte v systému info o tom, kdo byl na kterých kontrolách, je škoda to nezveřejnit - jako to je třeba ve výsledcích B5h)
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akceOkolí Střely má své kouzlo, náročný terén super příroda.
Region, Rozmístění kontrol, Organizace, Občerstvení
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, OrganizaceAč bydlím jen 40km od místa konání nikdy jsem tady nebyl. Parádní krajina spoustu zajímavých míst, do kterých byly pestře rozmístněny kontroly. Ktomu organizátorům šlo vše pěkně od ruky. Patří jim všem velké poděkování
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Organizace, Ceny
Všechno. Jen tak dal.
Region, Centrum závodu, OrganizaceOceňuji především bezchybnou organizaci a zajímavý region, kde se závod konal.
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvení
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, ObčerstveníCenu jsem zadnou nedostala, tak nehodnotim :) Vecerni akce uz byla mimo nas, spechali jsme domu (a litovali) PLUS: jidlo chvalim, bylo dobre a jeste ho bylo faakt hodne. Region dost dobre vybrany. Nevim, jak by to vypadalo pri desti, ale i tak by to asi bylo pekne. A uplne nejvic nejlepsi byla kontrola, kde se hasila zizen :) Centrum zavodu bez chyby , jen mozna rano mohla byt hudba pri snidani mene hlasita, doslova nas vyhnala od stolu (ale to je fakt jen detail, abyste videli, ze to s tou chvalou neprehanim..). Hodne pratelska atmosfera, citili jsme se tam moc dobre.
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvení, JinéOceňuji i výtvarné zpracování webu, triček, čísel atd.
Termín, Region, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvení
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Občerstvení
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Večerní akce, ObčerstveníVzhledem k tomu, že jsme se neumístili, tak ceny nebyly žádné :-D Ale jinak Jídlo výborné. Škoda, že nevařili ještě něco večer (samo normálně za peníze).
Region, Organizace
Region, Večerní akce, ObčerstveníZázemí závodu bylo naprosto dostačující, personál byl neskutečně přátelský a jídlo výborné. A samozřejmě večerní akce neměla chybu.
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstvení, JinéProstě všechno
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Občerstvení
Region, Rozmístění kontrol, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstveníne, že by ostatní věci byly špatné, jen nemám srovnání
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, OrganizaceVětšina závodů co jezdíme se koná na sever od Prahy (Český ráj, Kokořínsko, Podbezdězí, Středohoří) a tak snad nejvíce oceňujeme volbu regionu. Na jihozápad míří málokterý organizátor (na Basetovi jsme nikdy nebyli a letos se snad dostaneme na GOGO race).
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Občerstvení
Region, Rozmístění kontrol, Organizace, Občerstvení
Region, Centrum závodu, Organizace, ObčerstveníVypadalo to na super akci, ale já si jí moc neužil.
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce, Občerstveníprima jsou ty vaše klasické brody, opět jste výrazně zvedli sportovní úroveň a stavbu trati
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Občerstvení, JinéJel jsem snad již všechny podobné MTBO v ČR a Kobylky u mne vedou. Sám organizuji MTBO závody a vím o čem to je. Ještě bych vyzvedl startovné. Za pár kaček jste závodníkům poskytli komfortní podmínky (jídlo, mapy, zalaminované karty, atd..) Fakt smekám a děkuji!
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizaceostatní bylo také dobré :-)
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Večerní akce, Občerstvení, Jinéskvělý přístup organizátorů, dobrý výběr rekreačního zařízení - přístup a chování jeho zaměstnanců také velmi ovlivňuje celkový dojem z akce; pohodová kominita lidí (Kobylkářů)
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, OrganizaceJeli jsme poprvé, všechno OK, nenašli jsme nic, co by se nám nelíbilo
Region, Rozmístění kontrol, Organizace, Ceny, Občerstvení
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, ObčerstveníVečerní akci nezaškrtávám, protože jsme se nezúčastnili. To je ale naše chyba. Letos se nám líbilo rozmístění kontrol nejvíc ze všech 3 ročníků - minimum asfaltu, pořádný orienťák
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Občerstvení
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Občerstvení
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, ObčerstveníVecerni akci ohodnotim za rok ;-)
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, JinéZ dřívějška mám krásné zážitky z údolí Střely a jejím okolí. Kontroly které jsme "sebrali" my jsme vždy hned našli a skoro jsme nejeli ani do kopců. V Maleticích se na podzim končí sjetí Střely. Parkování, případné ubytování, registrace, start, vyhlášení, jídlo pití, .. Vše bylo bez problému a vše krásně plynulo. Kladně hodnotím že všechny děti dostaly diplomy. (protože ty malé nemůžou se srovnávat s velkými, staršími, skoro dospělými. Ještě velice kladně hodnotím množství vypsaných kategoriích, včetně dětských!
Organizace, ObčerstveníNo je to trochu daleko, ale ještě pořád trávíme víc času na kole než v autě...
Termín, Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, OrganizaceTrochu mi vadil speaker odpoledního programu, asi to měl dělat někdo jiný, kdo byl vyspalý, neunavený organizací a se šťávou.. nic proti jeho osobě, ale skoro jsem u toho usnul...
Region, Organizace, Ceny
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce
Region, Rozmístění kontrol, Centrum závodu, Organizace, Ceny, Večerní akce

Co se Vám na Kobylkách nelíbilo?Budeme rádi, pokud doplníte komentářem předchozí odpověď.
Co se Vám na Kobylkách nelíbilo?Budeme rádi, pokud doplníte komentářem předchozí odpověď.
Na mapě bych dopsala termín konání vašeho i našeho snažení.
Více akcí v jednom termínu, ale to už je ted celou sezonu, každý si vybere......
Rozmístění kontrolrozmisteni kontrol bylo fajn, ale jedna kontrola nas tam celkem potrapila a sekli jsme se na ni asi 25 minut :-)
Nebylo tam nic, co by se mi nelíbilo, pokud nepočítám defekt, který se přihodil našemu týmu a kvůli kterému jsme projeli jen malou část trasy :-(
Jediná drobná připomínka je k označení startu/cíle, jehož umístění nebylo úplně vidět a do budoucna by to chtělo nafukovací bránu nebo něco podobného, aby ho závodníci při dojezdu nehledali.
špatná rozteč dírek na startovních číslech :-)
Jinébezohlednost některých "starších chrtů" být za každou cenu nejlepší....
JinéMožná do budoucna umístit na web více informací během roku, nic nepotěší tak, jako když ráno zapnete PC, spustíte web, zadáte oblíbenou adresu "ztracenekobylky.cz" a v sekci "Aktuality" je nový příspěvek :-)
Termínstejný jako u Nižborského Freecoolina
Jinénevyhrál jsem v tombole
JinéMuseli jsme odjet už před večerní akcí, ale tu příští si už snad nenecháme ujít.
JinéZavod byl kratky, sotva jsme se rozjeli, uz abychom hledali cestu zpet :-)
Jinénic negativního jsme neshledali, možná mapa nebyla úplně optimální v porovnání s ostatními MTBO
Termín, Rozmístění kontrol- hodně špatná mapa v některých místech (postup 10 - 18, varianta západně od Střely - tam toho bylo špatně víc; z 18 na 19 jsme si taky vybrali severní cestu, co v podstatě neexistovala - přitom na mapy.cz tahle místa relativně sedí) - posunutá kontrola 19 na některých mapách zakreslená nepřesně (na naší skoro na okraji kolečka) - pár dalších kontrol, kde objekt kontroly nebyl zrovna ve středu kolečka (např. 21, 22 i když tam jsem to spíš ocenil) - moc mě nebaví kontroly typu ostrůvek (7), kde musí člověk vlézt víc než po pás do vody (což z naší strany bylo) - když je nějaké takové koupání na konci, jako při prvním ročníku, tak je to beru, ale uprostřed závodu je to za takového počasí o zdraví - škoda termínové kolize s ČP MTBO, loni se lidem z oddílu závod líbil a přijeli by, kdyby kolize nenastala
JinéTo, že ať dělám co dělám nenapadá mě co bych Vám vytknul. Měli jste to uspořádané na jednotku s hvězdičkou! Jedním slovem NECHÁPU jak můžete takovou akci ukočírovat. RESPEKT!
JinéNic
Chyběl mi popis cesty do místa konání na stránkách a pak bylo slabší značení cesty v reálu. Pro nás co už tolik nevidíme
Jezdilo se víc do kopce než z kopce :)
Nějak ocenit amatéry a lidi co tam přijedou za zábavou.
Termín, Rozmístění kontrolRozmístění kontrol bylo dle mého názoru příliš lehké. Je sice jasné, že kontroly nemůžou být přímo schovány, pokud se jedná o orientační závod NA KOLECH, ale přece jen si dokážu představit umístění kontrol tak, aby závodníci museli více přemýšlet a dokázat orientaci v mapě. Sice se ani takhle nejedná o klasický závod, to je jasné - výběr kontrol hraje určitou roli, ale dle mého názoru příliš malou. Jak bylo vidět na nejlepších závodnících - ti objeli téměř všechny kontroly. Ano, i oni se museli rozhodnout, které kontroly vynechat, to je pravda, ale na druhou stranu je jasné, že "namakaní" závodníci, kteří jsou schopni ujet velké množství kilometrů, jsou v jednoznačné výhodě. Nejde mi o přední umístění, to určitě ne. Jen přemýšlím nad tím, jestli by nebylo možné vnést do závodu prvek větší zajímavosti, pokud by alespoň některé kontroly byly umístěné na méně výrazných místech, které by aspoň o malinko více prověřily schopnost orientace v mapě. Když je každá druhá kontrola umístěná u kapličky, tak stačí dojet do dotyčné vesnice do centra obce - to zvládne opravdu každý, není to moc velká "challenge"... ----- Termín závodu uprostřed června je sám o sobě dobrý, vyšlo i počasí, jen není úplně šťastná kolize termínu se závodem Českého poháru MTBO v Novém Městě n. M.
JinéKontrola "rozcochaty strom" - hledat strom v lese ( ja vim, abysme to nemeli tak jednoduche..) - ale mrzelo me, ze stred kontroly na mape ukazoval trosku jinam, nez kde kontrola vlastne byla.. Byl to muj prvni MTBO, tak nevim, jak to chodi, ale byt to o hodinu delsi, vubec by to nevadilo. Po tehle akci uz se mi nechce jezdit klasicke MTB maratony, tohle bylo mnohem lepsi :)
Jen ty čísla kontrol aby byly na mapě, abych se přepisováním nemusel připravovat o čas na svém velu
prostě nemám co vytknout
Večerní akceNe že by se nám to nelíbilo, jen nás to prostě nebere, ale taneční kreace některých lovců a jejich divožínek byly vesele inspirativní :-)).
Termínkolize termínu s ČP MTBO
Všechno bylo OK.
Jiné
nic mne nenapadá
JinéDefekt u poslední kontroly, 10 minut před časovým limitem
Vše bylo v naprostém pořádku.
Jinémapa v jednom konkretnim miste - viz vyse...
ObčerstveníNo je pravda že dětem moc rizoto nejelo, ale polévka byla skvělá. Škoda že tombola je až večer, aloe to chápu že je účel hry.
Na 6 hodin by se nám to líbilo víc, ale do organizace nevidíme :)
Ceny, Občerstvení
Jinéubytování v chatce pro 4 lidi

1 komentář u „Hodnocení MTBO Ztracené kobylky 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..