První květnový den jsme se konečně dostali do Kobylkoterénu a položili do něj celkem 20 kontrol. Tedy virtuálně položili. Lampiónky, kleštičky a označení kontrol zatím zůstávají doma, ale mapa závodu se nám krásně zaplnila. Zbývající kontroly chceme umístit do poloviny května. Na místo činu, tedy do Machova mlýna, se sjel téměř celý realizační kobylkotým, takže se nám bude lépe provádět další příprava.
Co dnešní návštěva přinesla? Předně musím pochválit Pavla, že jako znalec místního kraje, připravil od stolu výborný nástřel umístění kontrol, skoro jsme s nimi nemuseli hýbat. Opět platí, že kontroly nikomu nedáme zadarmo a účastníci si je budou muset zasloužit. Kořením závodu budou určitě všechny brody Javornice, které byly dneska ještě trošku studené, ale na konci června budou určitě osvěžující. Kopců na zahřátí je zvláště v jižní části mapy dostatek. A taky mravenců na Hrešíhlavsku, pozor na ně! :) Po dnešku máme také vymyšleny dvě ztracené kontroly, které na mapě nebudou, ale vy je jistě najdete, protože k nim dostanete nápovědu. Teď pouze zopakujeme, že se vyplatí podívat se na film Ať žijí duchové. Rozhodně také letos máme víc kontrol v dosahu startu/cíle, takže i kategorie PL a N si přijdou při sbírání kontrol na své. A kdo se rád občerstvuje, bude mít letos rovněž více možností. Zkrátka máte se na co těšit!
Alespoň pár ochutnávek z oblasti Horní Berounky a jejího přítoku Javornice je k nahlédnutí ve fotogalerii.
g130501009-priprava-ztracenych-kobylek

Většina kontrol má své místo

2 komentáře u „Většina kontrol má své místo

 • 20.5.2013 (9.02)
  Trvalý odkaz

  néééé…vodu už néééé…ta byla na Drsoňovi shora i zdola!!!! ;o))))))))
  cesta ke kontrolám vypadá zajímavě, asi dojedem na chvostu, bo se budeme kochat!

  Reagovat
  • 20.5.2013 (17.24)
   Trvalý odkaz

   Voda k tomu kraji patří. Doufejme ale, že to bude jen příjemné osvěžení a nebude nás to moc zásobovat taky odshora. Každopádně při včerejším dojíždění kontrol jsem se bahna nažral jako dospělá kobyla. :D

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..