Včera, tj. 6. května, jsme se letos poprvý domluvili s Pavlem na společné obhlídce trati, kterou vymyslel a v podstatě už dokončil Pavel, jemuž kraj kolem Mladotic snad i víc než tyká.
Sešli jsme se ráno v devět před mostem do RS Mladotice, protože na mostě právě probíhala oprava zábradlí. Po krátkém seznámení s novým provozním areálu jsme se vydali na trať. Tedy na část trati, protože upřesňování položení kontrol, mapy, naše jarní fyzička a náročnost terénu nám neumožňovala ani pomýšlet na objetí všech kontrol. Chtěli jsme jich projet 11, nakonec jsme zvládli jen 8. Ale zato jsme dvě přesunuli, protože k původním umístěním nevedla jednoznačná cesta nebo jsme prostě našli pekelnější místo. Projížďka to byla nádherná, Pavel to má pěkně zmáklý! V lesích bylo po předchozích deštích trošku mokro, ale taky už krásně zeleno a potoky a řeky byly plné vody. A že to letos bude hodně o překračování vodních toků … a to asi i mokrou nohou. :) Prostě brody budou, sami jsme si 4 zkusili a náramně si to užili. Víme, kam pošleme komisaře – fotografa! :) Odvážnější jezdce bude fotit, těm slabším třeba pomůže z vody …
Včerejší ochutnávka terénu byla jen 45 km dlouhá a jejím kořením bylo 826 výškových metrů, blátíčko a odpoledne i hřejivé sluneční paprsky. Pokud by během závodu bylo aspoň takhle, užijete si to všichni. Chrti se zlikvidují v hlubokých údolích Střely, hobíci se ukochají nádhernými výhledy a kdo přežije závod, večer se dorazí na kobylkopárty a doprovodných soutěžích. Už se to blíží … tak se chystejte aspoň jako my!

A brody tam budou?

1 komentář u „A brody tam budou?

  • 9.5.2017 (11.47)
    Trvalý odkaz

    Hezká reportážička a pěkné fotky, díky vám aspoň vidím bájnou krajinu! Kristi

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..