Sice to máme stále ještě časově blíže k poslednímu ročníku našeho závodu než k tomu, co máme v plánu udělat za rok (11.6.2016), ale na některé věci není nikdy času nazbyt.
Třeba na ověření, že organizační tým je kompletní nebo na jeho doplnění, pokud tomu tak není. To se nám již povedlo a hlásíme, že organizátoři se na Vás všechny už zase moc těší a hned od začátku roku 2016 začnou ladit detaily našeho závodu, včetně tématu nebo ztracených kontrol.
Dalším důležitým bodem našeho přípravného programu pak je práce se sponzory, tedy zejména jejich oslovení a zapojení do akce. Vůbec to není lehké, podaří se to jen opravdu zapáleným fanouškům naší akce, že někoho dalšího „nakazí“, ale přesto se to poslední roky dařilo a našemu závodu to moc pomohlo dostat se tam, kde dneska je. Ale protože víme, že některé sponzoringy se nezopakují, vyzýváme už nyní naše příznivce, jestli by nám s hledáním nových mecenášů nepomohli. Pro všechny takové tu máme podkladový materiál, co by mohl pomoct při jejich oslovení. A nebo lze chápat jako takovou statistickou ročenku Kobylek. :) To je na Vás, budeme ale moc rádi za jeho šíření na správná místa! Děkujeme!
kolaz_foto

Sponzoři 2016, aneb kdo chce kobylkovat s námi

1 komentář u „Sponzoři 2016, aneb kdo chce kobylkovat s námi

  • 12.11.2015 (21.49)
    Trvalý odkaz

    Moc pěkně zpracováno, hned někomu posílám. Ještě se dá doplnit, že některým sponzorům se investice do Kobylek může velmi rychle vrátit, jako to bylo u nás v případě Geotouru a jejich Kololodi.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..