Právě jsme otevřeli bránu pekelnou, registrace na již šestý ročník našeho závodu právě začaly, již není cesty zpět!
Letos otevíráme registrace o pár dní později, ale jsme připravenější. Předně … už máme vybraný směr, kam Vás letos z Mladotického údolí pošleme. Podle všeho se zdá, že tam zase budou kopce, řeka, spousta kontrol, některé ztracené a možná i nějaká ta nepřesnost v mapě. Další detaily ohledně trati budeme určitě zveřejňovat během blížícího se jara.
Co máme dál? Téma letošního ročníku. Sklenka minula sklenku, slovo dalo slovo a na první kobylkoschůzi pro ročník 2017, která se konala vloni na Mikuláše, jsme zvolili téma pekelné. Naše tradice šmrncnout náš závod nějakým filmovým nebo seriálovým tématem, která začala druhým ročníkem, pokračuje. Letos se připravte na to, že ztracené kontroly, večerní soutěže a kdo ví, co ještě, bude ladit s nádhernou pohádkou S čerty nejsou žerty. Moc se těšíme na to, co všechno nám tohle téma poskytne za možnosti zpestření pro Vás, naše milé Kobylky!
Pomalu uzavíráme seznam sponzorů, kteří se dostanou na plakáty. Tak kdo ještě váhá, má čas do konce února. Pozdější mecenáše neodmítneme, ale možná nebudou na všech tištěných materiálech. Informace pro sponzory máme taky po kupě.
Letos opět zopakujeme naše Kobylky naslepo, takže kdo nemá nebo přijde o doplněk do dvojice, může se stejně přihlásit.
Plánujeme menší vylepšení v kobylkoaplikaci. Největším by mělo být, že by měla již na místě zobrazit pořadí účastníků našeho závodu po všech jeho ročnících kumulovaně. Máme dopočítánu statistiku za posledních 5 ročníků, takže by to mělo jít. A taky bych rád, kdybychom měli automatické párování plateb, makáme na tom.
Pamatujte! Letošní téma je: „S čerty nejsou žerty“, barva tématu je červená a další vychytávky už pro Vás vaříme v kotli pekelném! :)
s_certy_nejsou_zerty

S čerty nejsou žerty … registrace do pekla otevřeny!

1 komentář u „S čerty nejsou žerty … registrace do pekla otevřeny!

  • 10.2.2017 (7.06)
    Trvalý odkaz

    … skvělé, už se těšíme, tu pohádku miluju!… „Máchale, spadlo Ti to, asi vítr nebo co…“ :o)))

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..