Tak nám minulý týden psali ze Svazu. Jako z Českého svazu orientačních sportů, že: “náš spolek Ztracené kobylky, z.s., byl rozhodnutím VV-ČSOS ze dne 17.3.2020 přijat za člena ČSOS a že byl jako nový klub založen v systému ORIS s přidělenou zkratkou ZKP a číslem 0140”. Jako nestalo se to samo od sebe, samozřejmě jsme podávali žádost.:)
A proč jsme se tam hlásili? Protože si myslíme, že náš spolek s letitou tradicí, je třeba zasadit pevněji do orienťáckýho časoprostoru a být v něm lépe vidět. Ta myšlenka vznikla v době, kdy jsme začali uvažovat o budování areálu pevných kontrol a první informace jsme zjišťovali právě ze stránek ČSOS a od lidí, které jsme tam vyhledali.
Takže už nejsme jen tak nějakej “hej-počkej” spolek, ale už jsme registrovaný! :)

Kobylky ve svazu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..