Na světě existuje málo věcí, na které se dá opravdu spolehnout. Jednou z nich již po léta je, že naši nejbližší kamarádi v zimě navštíví mou rodnou vísku – Sklenařice. Tradiční zimní akce, kterou již pořádám více jak 10 let, je postupně stále více „odětená“, ale stále platí, že se chceme potkat, pokecat a užít si zimní přírody a to i té, která je přímo v místních hospodách. :)
Letos jsem již po šesté naše setkání vylepšil orienťákem. A protože jsem se nechtěl opakovat, kromě krátkého a rychlého pobíhání s kachnou v žaludku z Hotelu na vyhlídce v Kořenově, jsem letos přidal i tzv. long část, tedy celodenní pozvolný sběr kontrol na významných místech v okolí. Konkrétně na Prdku, Hermíně, Bílé skále, Štěpánce a U čápa. Počasí nebylo zrovna slunečné, ale i přesto se účastníkům dařilo na jmenovaných místech pořizovat svoje selfie, která suplovala štípání kleštičkami. Toho si pak mohli užít v půlhodinovém sprintu, do kterého nastoupilo 12 týmů. Opět jsem sjednotil všechny účastníky do jedné kategorie, pomocí využití bonusu za startující děti a tak to vlastně zase nebylo vůbec spravedlivé. :) Ale snad to u takovéhoto závodu tolik nevadí.
Moc děkuju všem, kteří vyšli nebo vyběhli na trať! Jak jsem se už několikrát přesvědčil, je lehčí (a pro mě možná i zábavnější) závod zorganizovat než ho absolvovat. Takže smekám přede všemi, co to zase tak skvěle zvládli! To, že vítězové byli tradiční, asi také není třeba psát. :) Byl jsem ale moc rád, že se pak všichni společně pobavili na maškarní diskotéce na Mexiku, kde byly našim převlekům vzorem postavy nebo věci začínající písmenkem „A“. :)

Zimní orientační hra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..