Vždycky jednou za rok se zkusíme společně s maximem pořadatelů sejít na cyklovíkendu. Teda, začali jsme to vloni a protože se to všem líbilo, dali jsme si letos opáčko.
A protože jsme původně mířili příští rok s naším závodem do Lužických hor, viz můj předchozí článek, vydali jsme se právě tam. Dokonce i do vybraného rekreačního střediska Babočka, abychom si potvrdili, že jsme zvolili správně. A musím říct, že se o nás pan vedoucí staral jako o vlastní, přesto, že jsme nebyli ve velkém počtu a vize na větší akci s námi je jaksi rozplynutá. Zvláště chválím páteční gulášek a pivo z Cvikova. :)
Hlavním bodem pátečního programu bylo slavnostní přijetí naší nové členky Hanky a pak taky, to jako nebylo tak hlavní, sežrání čokoládového dortu, který ten ceremoniál osladil. :)
V sobotu jsme projeli kus Lužických hor, v neděli jsme se pak zakousli do Českého Švýcarska. Kobylkáři, tady by se nám to stavělo, ten orienťáček! Ani jsme nehledali a našli jsme spoustu krásných míst s přenádherné krajině, v terénech těžších i lehčích. Prozatím je to ale u ledu, protože přesun našeho závodu do podzimních měsíců nám prostě nelahodí a na jaře to tu nejde. Mimochodem, bylo víc než symbolické, že nám po oba večery u chatek troubili jeleni. Asi proto, aby nám připomněli, kdo tu rozhoduje o tom, kde se závody pojedou a kde ne. :)
Ale nesmutněte, přivezli jsme Vám aspoň pár pěkných fotek a náš organizační tým je ještě semknutější než býval! :)


Lužické tmelení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..