Včerejší teplická schůze je za námi. Jednání to bylo náročné, končili jsme až po půlnoci a tak dneska zalehneme dříve. Co se včera podařilo?
Tak předně frčí registrace a pomalu se blížíme 100 dvojicím. Lence Novákové se sice na hodinu podařilo odstavit CML double registrací, ale Jaromír vzal dřevěný špalík a … však to znáte. :) Registrace už zase jedou. Během dnešního odpoledne jste už rozebrali všechny mapníky. Tenhle problém jsme čekali a tak jsme se včera domluvili, že vyrobíme další sadu našich mapníků (profesionálnější – větší a otočné) a dáme je dneska večer do registrací. A pak ještě jednáme s RaMachem a půjčování jeho mapníků. Takže nevěšte hlavu, mapníky ještě budou. Koho při registraci minuly, pište!
Jinak jsme se včera věnovali ekonomickým výsledkům loňského roku, který jsme díky větším investicím a nákupu pár věcí do cen na letošek, poslali do červených čísel. Probrali jsme také rozpočet na letošek a nejvíc času jsme věnovali největší investici – tj- vybudování Areálu pevných kontrol. Zatím nám pro tuhle akci chybí nějaké finance, ale i všechna povolení, ale jsme teprve na začátku a energie a optimismu máme dostatek.
Kreativnější část nastala až později odpoledne a večer a nápady z nás padaly v takovém tempu, že nejsou všechny ani v zápisu. Zatím nebudu žádný zveřejňovat, jsou nedovařené a skutečné možnosti realizace teprve budeme prověřovat. Nejvíc mě mrzí, že stále nemáme určenu tematickou kořalku … a to jsme se fakt snažili, věřte! :) Nemáte někdo nápad? Nebo maj bejt v cíli amarouny, které už udělat umíme? :)

Nejdůležitější závěry ze schůze

2 komentáře u „Nejdůležitější závěry ze schůze

  • 8.1.2020 (21.13)
   Trvalý odkaz

   Díky moc za nápady! :) Myslivec to ale být nemůže, protože byl loni. Kmínka ani borovička ještě nebyla, ale nevidím tam souvislost s tématem. Zatím jsme měli Francův nápoj (Ať žijí duchové), Zelenou (Přátelé Zeleného údolí), Vaječňák (Záhada hlavolamu), Čert (S čerty nejsou žerty), Krvesaj (Nemocnice na kraji města) a Myslivec (jako česká Whisky pro Limonádového Joe). Jen si nějak nevybavuju, co jsme dali na téma Lovce mamutů … v Návštěvnících se vyskytuje určitě slivovice, ale také gruzíňák …

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..