Druhý květnový víkend jsme měli v plánu už února využít na dokončení mapování letošních Kobylek. A protože svoje plány dodržujeme, stalo se tak a mapu máme tak připravenou. Teda ještě ji samozřejmě musíme poladit před tiskem, ale byli jsme na všech kontrolách a najezdili k nim všechny rozumné příjezdové cesty a zaktualizovali jsme mapu. V sobotu večer jsme ji navíc polili slivovicí, ale to se na výsledku neprojeví. :)
Tenhle víkend jsme se vrhli na jižní část mapy, kde je menší polovina kontrol a na skoro 80 km jsme nastoupali přes 1600 výškových metrů. Ale nebojte se, tahle hrozná čísla jsou dána právě tím najížděním různých cest, dokreslováním a mazáním cest. Vy pojedete určitě daleko efektivněji, teda jestli budete kamarádit s mapou. :) Ale zase moc nejuchejte, údolí Střely, Kunějovského, Lomanského, Rybnického nebo Žebnického potoka jsou v krajině parádně zaříznutý, takže o sportovní výkony nebude nouze! Prostě to bude „nahoru-dolů“, jak jste odsud zvýklý. :)
Na Mladoticku jsme prožili dva krásné dny, kdy v sobotu bylo krásné jarní počasí (a raním mrazem) a v neděli vedro jak v létě. Věříme, že za 5 týdnů se víkend vydaří spíše do té teplejší varianty a všechny vodní toky, které budete brodit, budete brodit rádi. :) Vlasta se s mapou opravdu vytáhl, ani jedna kontrola není u silnice a tak si do sytosti užijete zdejší nádherné přírody, mimochodem plné laní, jelenů a divočáků! Myslíme si, že kontroly jsou rozmístěny tak, že je nebude možné objet všechny a tak bude existovat více správných postupů, což závod udělá zajímavějším. Ale nepředbíhejme, ještě musíme vymyslet, kam dáme drahé a kam levné kontroly a tím vás při plánování strategie rozhodíme ještě víc. :) Strategie „beru vše“ je totiž většině Kobylek cizí a tak si budete muset na startu pořádně zapřemejšlet, kudy to letos vezmete.
Vy se ale už teď můžete podívat na pár fotek, které mohou leccos napovědět, ale taky hodně zmást! My totiž fotíme všechno, co se nám líbí! A jestli tam pak bude kontrola, to ví možná tak pravej vrchní! Ale ptejte se ho, když nevíte, jestli není falešnej. Mimochodem, v Mladoticích se to už začalo vrchníma hemžit! :)

Mapa dokončena v tričku a kraťasech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..