Listí rychle žloutne, mlhy houstnou a vobčas smrkne i sněhu, takže bych řekl, že se blížej Dušičky! A s nimi letos i naše Dušičkové kobylky, které, přes delší odmlku, mají další velký posun v přípravách.
Tak předně máme z minulého týdne dokončenu mapu, včetně bodového ohodnocení všech kontrol. Bude jich nakonec v terénu 32 a pak ta jedna zapeklitá povinná čamburínová večerní. :) Maximum, co můžete nasbírat na mapě bude 641 bodů, v čamburíně budete moct přidat maximálně 60, ale to byste museli v pátek pořádně potrénovat, protože to není vůbec lehká disciplína. Mimochodem, v sobotu opravdu nebude čas na trénink. Večerní program jsme museli posunout, aby byl čas i na vyhlášení celkových výsledků SHOCart ligy, takže s čamburínou začneme v 17:30 a měli bysme končit kolem půl devátý. Pak to sčítnem a někdy mezi devátou a desátou, v pauze kapely Kompress, vyhlásíme výsledky jak Dušičkovejch, tak Ligy. Takže ještě jednou, kdo chce mít šanci na dobrý výsledek v čamburíně, ať přijede v pátek, budou tam probíhat tréninkové hody. V sobotu už na to nebude čas, přeci jen bude muset odházet hodně lidí a káča se někdy motá i docela dlouho. :)
O víkendu jsme také připravili lampiony s čísly a „nenič to nebo nekraď“ nápisem, takže ty už pak jen rozvezeme na předem přesně určená místa. Jaromír také začal pracovat na drobných úpravách kobylkoaplikace, aby zafungovala na drobné odchylky od našeho letního standardu. Třeba povinná kontrola je u nás novinka a kobylkoaplikace bude umět ty, co čamburínu vynechají, po ukončení závodu automaticky diskvalifikovat. Je to možná trošku krutý, ale pravidla jsou pro všechny stejný.
Aby byl věhlas Dušičkovejch ještě větší, v neděli jsme po okolí rozvezli další várku plakátů. Zatím ve startovce moc místních není, ale asi, stejně jako další, čekají až na to, jaká bude předpověď počasí. Všechny ale prosím, registrujte se přes web. Jenom těm, co budou ve startovce (a pár dvojicím navíc) můžeme garantovat, že dostanou mapu a nějaký ten gáblík po závodě. Hlavně mapy pak na místě nevymyslíme a tisknout jich příliš navíc nemůžeme, něco to stojí. Takže ten registrační formulář prubněte, je to práce na 2 minuty. :) Zbývá už jen 15 startovních slotů.

Přípravy pokračují, večerní program se změnami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..