Milí cyklisté nebo ti, co se příští týden na Dušičkových kobylkách chcete hlavně pobavit, vězte, že pro všechny budeme rozdávat plnými hrstmi.
Jen jsem nakousl krajinu kolem Sklenařic a vrátil se úplně nadšený! Listí je v nejlepších barvách, část je už na zemi a krásně šustí pod koly, část zůstává na stromech a když do něj zasvítí slunce, vypadá jako lampičky na vánočním stromku. A viděli jste někdy pole s místním špičatým červeným zelím? Ke žluté a červené se díky němu přidává fialová. Nebo když máte šikovnou ženu a ona uplete dušičkový věnec, máte pocit, že nechcete jiný roční období než podzim! Navíc, předpověď na příští týden je příznivá, takže byste si to mohli užit jako včera a dnes já. A pokud bude pod mrakem, třeba i mlha s mrholením, představte si tu úžasnou atmosféru, až třeba pojedete kolem nějakého hřbitova (to se jako fakt může stát) a tam budou svítit svíčky. Myslím, že byste si pak mohli Dušičkové kobylky dobře zapamatovat. Mimochodem, předpokládám, že nebudou mít další ročníky, tak neváhejte a dorazte, pokud ještě váháte. Dole je pár fotek, které mí jistě dají za pravdu, že je dorazit za čím.

Na večer jsem včera znovu potvrdil kapelu Kompress a dnes také nafotil pár snímků z Mexika, protože jeho roubený interiér nás bude obklopovat večer. A pokud bude mít Dušan tak dobrého Rohozce, jak obvykle mívá, nemyslím si, že Mexiko opustíme dřív než se bude přetáčet čas. Ano, i hvězdy nám přejí, sobotní noc bude o hodinu delší! :D
Moc se na Vás těšíme!

Příští týden to bude za odměnu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..