Tak se nám ta podzimní “konina” vydařila, co myslíte? Jsme moc rádi, že na prosluněnou podzimní trať nakonec vyrazilo 32 týmů a že si všichni poradili s nepříjemným větrem. Mezi námi, tak skvělý počasí jsme na konci října nečekali, ještě jednou moc děkujeme Krakonošovi! :)
Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří přijeli a pomohli vytvořit skvělou atmosféru! Jsem moc rád, že jste pobyli i večer a pobavili se u hudby od kapely Každej pes, jiná ves, která úspěšně zaskočila za nemocný Kompress. Děkuji i Pavlovi Černému z Kompressu, že za ně našel během pátku náhradu! Dušičkové kobylky měly končit kvalitní zábavou a to se, podle mě podařilo. Akci dobře zvládli také na Mexiku nebo aspoň nevím o nějaký zásadnějších potížích.
Jinak musím napsat, že ač byly Dušičkové kobylky organizačně výrazně jednodušší než velké letní Kobylky, práce s nimi bylo mraky a to hlavně poslední dny přes závodem a při závodě samotném. Díky moc všem organizátorům, kteří i tentokrát pomohli a slibuju, že letos už další závod organizovat nebudeme. :) Dokonce můžu slíbit, že další Dušičkové kobylky nebudou. Jednak si myslím, že termín konce října je pro okolí Sklenařic hodně riskantní, ale hlavně, stejný formát už ani nejde zopakovat. Přeci jen opakovat sběr kontrol z Areálu pevných kontrol Pod Turnovskou nebo objíždění okolních hřbitovů, by asi mnoho lidí podruhý nebavilo. Je tu ale určitě prostor pro Kobylky s jiným přívlastkem, který by nebyl vázaný na přelom října a listopadu. Třeba takový Mikulášský kobylky … no nic, nechme to raději uzrát. :)
Jako stavitel trati jsem měl velkou radost, že se nikomu nepodařilo objet vše, ale že to “skoro” šlo. Účastníci krásně zabojovali nejen na mapách, ale také večer v čamburíně, která neměla pořadí významně, ale tak akorát. Ano, byla to trošku ruleta, ale bylo i vidět, že kdo v pátek trénoval, byl přeci jen o něco lepší. Sašo, ještě jednou díky za soudcování u této kontroly! Konečné výsledky jsou už od sobotního večera na webu a vliv čamburíny tam můžete krásně odhalit – je skryt pod “bonus body”. Včera jsme na web začali dávat také fotky, což také doporučuju projít! A určitě bych rád všechny účastníky poprosil, aby nahráli (nebo vyplnili) svoje postupy na webu k tomu určeném. Hlavně jsem zvědavej na ten přejezd Studenova! :)
Budeme moc rádi, pokud nám napíšete svoje hodnocení do komentáře pod tento článek nebo, pokud byste se básnicky rozvášnili, tak klidně vystavíme i separátní článek.
Poslední závod letošní SHOCart ligy budiž pochválen! Gratuluji ještě jednou nejlepším účastníkům, kteří byli na Mexiku odměněni a věřím, že se pro příští ročník najdou zase nějací noví jezdci.

Dušičkové kobylky za námi

1 komentář u „Dušičkové kobylky za námi

 • 2.11.2021 (22.48)
  Trvalý odkaz

  Akce roku – lepší než hlavní kobylky ;-)
  Důstojný nástupce schovanek (a jako že vim o čem mluvim ;-))) takže to budete prostě muset dělat už pořád a basta = Mikuláš je fajn, pak třeba 28. říjen, no a věděli jste že 21.11.1903 Josef Rössler-Ořovský a Jan Buchar založili Svaz lyžařů v království Českém – první národní lyžařský klub v Evropě mimo Skandinávie? Na to by šlo myslim taky navázat 8-)))
  Děkuji!
  s.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..