Jste neskuteční! Za 19 hodin a 30 minut od spuštění registrací máme obsazeno všech 200 startovních slotů a další registrace už budou jen mezi náhradníky. Však ono ještě do června k hodně změnám ve startovce dojde a číhat na volná místa se vyplatí právě jako registrovaný náhradník. Protože ty informujeme o tom, když se nějaké místo uvolní.
Upřímně, měli jsme obavy, jak relokace zamává s vaším zájmem nebo zda vás hojně nepokosí fakt, že i my jsme zdražili. Zdá se ale, že jste odolní a věrní. A my jsme tím pádem doslova na koni a plný elánu do dalších příprav, protože s plnou startovkou v zádech jde leccos lépe. Mimochodem, včerejší tradiční organizátorský večírek u příležitosti otevření registrací je tu přesně proto, abychom se společně pořádně nakopli. A když jste se hned po šesté začali hlásit ve velkých houfech, nastala mezi námi doslova euforie! Děkujeme, tohle přesně potřebujeme!
Je na čase vyhodnotit 2 soutěže, které jsme včera večer také spustili. Tou první byla tipovačka, kolik registrací budeme mít o půlnoci. Zapojili se do ní všichni organizátoři, včetně dětí, ale také pár lidí na facebooku. Správný tip měli hned dva soutěžící, Patrik Habů a Míra Špalek, kteří oba trefili, že jich budeme 180! Děkujeme a necháváme zahrát písničku!
Byli jsme také moc rádi, že jste si zasoutěžili o předplatné časopisu Cykloturistika, s jehož šéfkou jsme ji pro vás upekli asi před dvěma týdny. Výherci byli známí do dvou hodin od spuštění, gratulujeme týmům Kufrujsnámi, Lokotraktor a Vyhlídková jízda. Ostatním nezbývá než si svoje předplatné pořídit. Nestojí to zase tolik a navíc v některém z dalších čísel s námi vyjde rozhovor a možná tam bude schován i jeden volný startovní slot! :)
Pro dnešek vše, děkujeme ještě jednou a těšíme se na přípravy závodu samotného a pak na vás všechny v Jinolicích! Vono to uteče, 10. června je za slabých 139 dní! :)

Děkujeme za zájem, jsme plní!

2 komentáře u „Děkujeme za zájem, jsme plní!

 • 29.1.2023 (17.56)
  Trvalý odkaz

  Přiznám se, že tak rychlé zaplnění startovky po ztracení Kobylek do úplně jiné lokace jsem taky nečekal. Jakože vůbec, a kdybych se řídil jen tím termínem, který jsem měl pro přihlášení v todolistu, tak bych se musel spoléhat na to, že mám z loňska docela přečtené, jak funguje upozorňování náhradníků :-) Jinak nevím, jak moc máte tyhle končiny zmapované, každopádně v části prostoru to asi nebude první závod a vzhledem k tomu, který se tu konal, bude dobré se inspirovat touhle mapou https://play-map.com/event?id=158&lang=czech. To byl v roce 2016 vlastně poslední rok, kdy Kobylky ještě nebyly největším závodem svého druhu v ČR. Jo a když jsme u Cykloturistiky, tipuji že v ní se objevil článek o tomto typu závodů naposledy rok předtím, Kobylky jsem v něm taky zmiňoval, jeho 1. část leží tady http://www.cestanahoru.cz/dlouhe-mtbo-zavody/

  Reagovat
 • 22.1.2023 (16.32)
  Trvalý odkaz

  Tak děkuju za písničku a těšíme se na závod

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..