Od registračního tsunami uběhlo už víc jak 3 týdny, co se od té doby změnilo? Sníh a mráz nás k najíždění mapy nepustil, ale i v tomhle období se dá s přípravami pokračovat.
Tak předně, díky štědrým sponzorům se nám podařilo dostat rozpočtově na nulu. To znamená, že bychom ani letos nemuseli závod dotovat ničím jiným než naším časem. A do takové investice jsme byli vždycky celí žhaví! :) Z pohledu cash-flow je to také skvělý, protože kromě sponzorů nám už uhradilo registrační poplatek 86 týmů! A to přesto, že na to mají všichni čas do konce března. Jste prostě zlatí a my tak můžeme pomalu začít objednávat kobylkovýrobky.
Teda objednávat, zatím interně diskutujeme a na organizátorské schůzi 28. února to chceme uzavřít (protože s kusem žvance a dobrého pití se dycky přemejšlí líp!), co to vlastně letos bude. Trička jsou zřejmě jasná, letos budou červená, protože se to hodí k tématu. Pak postupně sílí názor, že bychom se měli vrátit ke skleněným medailím. Půllitry byly loni jako zpestření fajn, ale jsou dost neskladný. Myšlenka na panáky (ať už skleněné nebo kovové) ještě žije, ale protože se to fakt nedá udělat v dětské variantě, zřejmě to jako medaile nakonec nebude. Z dalších výrobků uvažujeme po letech o zopakování kobylkobidonů s jinou grafikou než před lety. U nás jsou teda flašky v permanenci a jsou značně opotřebovaný, takže tenhle nápad je aktuálně favoritem. Také proto, že je unisex a udělat 2 velikosti není problém. Líbily by se mi i ponožky, které jsme ještě nedělali, ale u nich nastává peklo s velikostmi … no, máte nějaké nápad vy?
Taky si v editaci týmu (odkaz jste dostali v e-mailu potvrzujícím registraci) přiklikněte mapníky! Máme jich posledních 7, letos se další vyrábět nechystáme. A kdo není ve startovce, nechť se zaregistruje mezi aktuálně 29 náhradníků. Prvního dubna bude šance urvat volný místo, protože odpadnou ti, co registraci nepotvrdí platbou. Registrací mezi náhradníky získáte jistotu, že se o uvolněných startovních slotech včas dozvíte.
Dnes jsem byl také v kontaktu s panem Hůlou z kempu Eden v Jinolicích. Prý se při objednávání ubytování chováte kultivovaně a zatím vás všechny bez problémů obsloužili. Zásoby volných lůžek se jim ale tenčí a kdo má zájem bydlet blízko centra dění, neváhejte a objednávejte si svoje klíče k ubytování dle našich Propozic. Dřív než tu sekci poškrtám a napíšu, že je vyprodáno!
Když jsem u těch klíčů, tak my máme taky jedny nový. O víkendu jsme vystěhovali náš byt do půjčeného, abychom v tom uvolněném provedli potřebnou rekonstrukci. Řeknu vám, zlatý Kobylky! :) Dobrou zprávou je, že jsme našli volný byt ve stejným domě, tedy nemusíme měnit poštovní adresu našeho spolku. A že nám občas píšete, že Papričko? :)
Jdu si dát večerní porci bábovky, těším se na nápady na kobylkovýrobky od vás a pak hlavně na tu interaktivnější část příprav a závod samotný. Vono se to nezdá, ale ty 4 měsíce utečou jak nic!

Máte už svoje klíče?

6 komentářů u „Máte už svoje klíče?

 • 13.3.2023 (20.42)
  Trvalý odkaz

  Bylo by super, kdyby se zas mezi kobylko výrobky objevily ty obří půllitrové hrníčky. Byli někdy asi v druhém ročníku a od té doby nic. Piju z něj od té doby každodenně, takže jím za tu dobu protekl dobrý bazén..je už chudák celý vyšisovaný a nakřuplý..upgrade by bodlo;-)

  Reagovat
 • 20.2.2023 (20.22)
  Trvalý odkaz

  twl to je opruz s tim vasim webem…
  Taska a celenka je pro mentalne desne stary lidi – to my nejsme.
  Co tanga?
  s.

  Reagovat
  • 1.3.2023 (15.40)
   Trvalý odkaz

   no, viz moje reakce Petrovi. Na tanga nedojde, mně to přijde ulítlý mít spodní prádlo s logem závodu … sám bych si to na sebe nevzal, Káťa ani nemluvím … ale možná jsme moc mentálně starý a usedlý. :D

   Reagovat
 • 20.2.2023 (10.42)
  Trvalý odkaz

  Ahoj týme,
  ponožky by byly super, ale chápu obavy, co se týče velikostí. Co takhle taška “hadrovka” s ústředním motivem závodu; na nákupy super věc, a je to směr i k ekologii… Mám naší klubovou orienťáckou už trochu opotřebenou :o). A byl nákrčník, ten je super, tak co třeba čelenka…
  Kožich

  Reagovat
  • 1.3.2023 (15.38)
   Trvalý odkaz

   díky za nápady, nakonec to budeme řešit v pořadí: trička, bidony, klíčenka s vodvírákem, panáky … plus se chceme vrátit k medailím. Takže uvidíme, jak to vyjde s penězma.

   Reagovat
   • 10.3.2023 (7.20)
    Trvalý odkaz

    Ahoj, jasan, hodil jsem, co mě m(om)entáně napadlo, a na “tanga” jsem myslel taky :o), ale Saša je drsnější, a nebál se to napsat… navíc, na kole jezdíme všichni “navostro”… panáky mě nenapadly, bych vypadal jako “notor”, ale vodvírák je gúd…
    PKK.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..