Abysme získali další inspiraci a abysme si taky zazávodili, přihlásili jsme se s kolegou Pavlem na MTBO VIPrahlý BAJKonur. VIPrahláci jsou zárukou toho, že to bude moc pěkněj závod, tak se už moc těšíme! Kdo se přidá? Bude to parádní příležitost si prakticky vyzkoušet, co vlastně MTBO znamená. Pěkně nanečisto, když ještě o nic nejde, na Kobylkách to už pak musí vodsejpat. :)
Mám tu jedno důležité upozornění! Volal jsem dnes do servisu, protože potřebuju vyměnit zadní vícekolečko a servisman mě málem vypoklonkoval s tím, že nejbližší volný termín má až 23. března! Tak své miláčky včas do svých servisů objednejte, ať pak nekoukáte oknem se slzou v oku na všudebující jaro a veselé cyklisty.

Trénink na VIPrahlém BAJKonuru

4 komentáře u „Trénink na VIPrahlém BAJKonuru

 • 15.3.2012 (8.14)
  Trvalý odkaz

  Ale na Bajkonur se těším, 2x už jsem měl zaplaceno a nejel jsem….jen doufám že mých 90 kg tě nebude moc brzdit, jinak to musíš ale holt vydržet :-)

  Reagovat
 • 15.3.2012 (8.11)
  Trvalý odkaz

  Zdeňku to my co jsme mimo Prahu si takové prkotiny měníme sami :-) hlavně nezapomeňj s novou kazetou i na novej řetěz, protože jinak to asi nebude úplně ono, obyčejně měním oboje najednou, uvidíme jak dlouho mi vydrží.

  Reagovat
 • 13.3.2012 (16.08)
  Trvalý odkaz

  Radotín není Smíchov … na Smíchově už mají jaro a plno. :) Ale ukecal jsem je, dneska mi to kolečko vymění na počkání.
  A co se týká BAJKonuru, zajeď do Radotína a naverbuj si do dvojičky nějakýho Eskimáka. A možná cestou potkáš Kočku, kterej říkal, že by do BAJKonuru šel. :)

  Reagovat
 • 13.3.2012 (15.00)
  Trvalý odkaz

  Jasně, jdu do toho. VIPrahlý na kolo jsem skoro pořád :-).

  BTW kolo mám od včera v servisu a včetně čištění středu a resetu ložiskových drah ve vidlici to bude s přehledem do pátku hotové… Je tedy fakt, že se v Radotíně na cyklistickou ochranu laku (lehká vrstva intenzivně zaschlého říčního bláta) dívali ostatní zákazníci třímající lyže, hůlky, šponovky a kulichy, trochu udiveně, ale to já na ně taky. Asi zájezd Eskimáků.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..