Umíte si představit, že za 14 dní v tuhle dobu (je pátek 29. května deset večer) bude už polovina z vás v Mladoticích a budete rozptylovat předzávodní nervozitu dlouhými diskusemi s kamarády? No … nervozitu … ti páteční většinou, nevím proč :), moc nervózní nebývají a někdy mají problém i se zavíračkou v hospodě. Ale každopádně už to bude v Mladoticích jak ve stáji a my všichni budeme ve svým živlu!
Ale ještě toho musíme hodně dotáhnout, aby Vaše spokojenost byla opravdová! Předně si musíme zopáknout letošní téma, abyste v něm nakonec nebyli lepší než my! :) Už třeba víme, za co budou letos komisaři a nebo, jak vyřešíme místní nedostatek mobilního signálu! :) Naše kreativní sekce na to měla minulý týden sezení a byla tradičně plodná! Třeba ty medaile pro děcka jsou úžasný! A nebo ten ztracený Adamův sešit! :) Samozřejmě ještě budeme ladit nějaký ty kostýmky, což předpokládám udělá i mnohý z vás! Rybák také pokračuje ve výrobě CML a Jaromír ještě musí nasadit poslední vylepšení kobylkoaplikace a hlavně mobilní aplikace na „slízávání“ vašich kartiček nebo startovních čísel s čarovými kódy. Jsme přeci z 25. století a technologie máme na patřičné úrovni! :) Postupně se nám také schází (a byt se stává neprůchozím) kobylkovýrobky. Tento týden přifrčely tradiční hrnky a příští čekáme trička, obojí s letošním motivem. U triček máme letos velkou novinku … rozhodli jsme se neodlišovat od vás, závodníků, a budeme mít všichni stejnou barvu triček! Léta po tom voláte, my slyšíme, nedbali jsme, až letos to napravujem. Tak snad se budou líbit! Tolik pár příkladů toho, co teď řešíme …
Co je tak trošku mimo naši moc, jsou pravidla ohledně čínskýho moribundusu. Zatím platí 300 lidí na akci a tak o víkendu připravím (do šuplíku) pokyny pro účastníky, pokud to na tomto čísle zůstane. Pokud padne ta slibovaná „pětistovka“, bude to z části zbytečná práce, ale štěstí přeje připraveným, jak říká klasik. A mezi námi, ona tam nějaká opatření zůstanou tak jako tak, s tím je třeba počítat. Správné pokyny pošleme v týdnu před závodem, všem do mailu a taky je pověsíme na web, samozřejmě. Dále ale platí, že i v případě verze s 300 lidmi nepočítáme s dělením závodu do dvou dnů. Ale to má fakt čas.
A ještě jedna důležitá věc nás čeká. Uzavřít startovku a vytisknout kartičky a startovní čísla. Uzávěrka startovní listiny bude letos 7. června ve 22:00. Pozdější změny budeme psát rukama a nohama a tak se dopředu omlouváme, že to nebude vypadat tak profi jako z tiskárny. Z loňska ale víme, že těch změn je v posledním týdnu před závodem minimum. Změny se totiž dějou teď a to poměrně intenzívně. A co nás těší, že i přes každodenní odhlašování týmů se odněkud furt berou nové a tak je startovka stále plná. Věřím, že nám všem vydrží elán až do Kobylek a že to tam pak společně přetavíme do akce, která bude pro mnohé letos viditelným symbolem návratu do normálu!

Ještě 2 týdny

3 komentáře u „Ještě 2 týdny

 • 31.5.2020 (9.15)
  Trvalý odkaz

  …a vůbec nejlepší je nebejt nervózní a NEMÍT problém se zavíračkou ;-)
  s.

  Reagovat
  • 31.5.2020 (12.02)
   Trvalý odkaz

   Pane, trošku jsi zamrzl v loňským tématu, co se jména tejká! Ale jinak si to povíme pak skrz výdejní vokýnko! :p

   Reagovat
   • 31.5.2020 (13.19)
    Trvalý odkaz

    Pravda – priznam se, ze jsem krome ty pasaze s Dadou nevidel jeste ani jeden dil 8-)))
    ale Krasava snad jo… a povime si to teda urcite!
    s.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..