Milé Kobylky, právě jsem se vrátil z místa “činu”, kam jsem odvezl první auto věcí. Jako doufám, že Vám z toho většinu rozdáme a zpátky se mi do auta vejde moje žena. :)
Potkal jsem se paní hostinskou a dalšími pracovníky rekreačního střediska a zdá se, že se na nás těší. Sice jsou nervózní, aby všechno klaplo, ale to k tomu patří. Navíc nám už paní hostinská domluvila u místních chatařů možnost hudební produkce do pozdních nočních hodin, takže si sobotní hudební produkci od živé kapely NvN určitě nenechte ujít! Na místě už je také pivo od Podkováně, který letos hlásí nového sládka, tak jsem moc zvědavej, jak Vám bude chutnat.
Místní terény dneska dostaly dávku do 15 mm srážek, za poslední týden pak do 30 mm v součtu. Takže po letech se nebude konečně prášit, řekl by optimista. Realista řekne, že bude prostě i bahýnko a brody hlubší … tedy apelujeme na všechny, buďte opatrní! Kobylky jsou sice závod, ale netřeba zbytečně přepínat síly pro pár mrzkých bodů a zrakvit se, lepší je pěkně večer posedět a hledat výmluvy, proč to letos nevyšlo. :) Jo, možnost mytí kolo na místě určitě bude.
Na cestu, hlavně pokud jedete až v sobotu ráno, si nechte 15 minut navíc. Třeba na to, abyste měli čas si dát kávu od Kofárny – Beansmith. Ale s tou cestou dobře víte, jak to chodí. Do cesty se Vám vždycky připlete nějakej traktor (co jede vorat brambor – teď v červnu? :)) nebo chytnete zúžení na dálnici D5 (které tam fakt je) a nebo semafor v Krušovicích (kterej tam taky je). A protože sami přijedete v cca 100 autech v pátek i sobotu, tak vlastně sami vytvoříte zácpu, o který budou hlásit na Zelený vlně. Tak bacha na to, vyrazte včas. V pátek budeme vydávat startovní obálky od 20:00 do 22:00, v sobotu pak od 8:00 do 9:30. Ale to dubluju Propozice, které si určitě přečtěte, prosím!
Mám velké přání ohledně mapníků. Prosím, abyste si pro ně všichni “páteční” přišli už v pátek a všichni “sobotní” včas. Jinak Vám hrozí, že budete uvrženi do samomontáže a to, jak vás známe, nechcete! :)  Stanoviště výdejů mapníků budou dvě, naše (zaskakujeme i za Miryho) a Ramacha. Prosíme, hlaste se ve správné frontě.
Pokud chcete opékat buřty, ohniště se dřevem bude k dispozici, přivezte si je. Letos je nezajišťujeme. Jídlo z jídelny budeme moct nosit ven, takže si vezměte piknikové deky. A prosím, nádobí pak vracejte zpět!
V sobotu večer bude kromě hudební produkce možná i nějaká soutěž (i když asi jejich množství letos omezíme) a pak také tombola s pořádnýma cenama. Další důvod zůstat do neděle. :)
Pro zamluvená trička se zastavte před startem, jinak je odpoledne prodáme kolemjdoucím. :) Zřejmě se na všechny nedostane, ale máme v úmyslu je případně ještě dovyrobit.
A poslední perlička … je zajímavý, že klíčů od chatek je stejně jako kontrol. :) Jo, povlečení budete mít na chatkách, ale povlíct si budete muset sami. :)

Právě jsem se vrátil z … Mladotic

2 komentáře u „Právě jsem se vrátil z … Mladotic

 • 18.6.2020 (8.03)
  Trvalý odkaz

  Naprostý souhlas … ročník 2013, zároveň první Memoriál Franty Šraita … to byl zážitek :-) Vzpomínám, jak se na “louce” (tou dobou spíš v rybníce) kudy vedla trasa – asi 1.5 km před cílem – utopil nejdřív džíp pořadatelů, pak traktor, co pro něj jel, a až druhý, podstatně větší traktor je oba vysvobodil. A my to brodili, nad vodou jen sedlo a řídítka – šlapat rozhodně nešlo. Ale zase ta voda byla čerstvá a krásně čistá :-D

  Reagovat
 • 11.6.2020 (22.57)
  Trvalý odkaz

  Duchovní otec veleznámého závodu Král Šumavy – Franta Šrait – kdysi pravil: ty vlhčí ročníky se lépe pamatujou. Takže pokud se doposud na Kobylkách prášilo, tak letošek si určitě budeme pamatovat. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit. Za sucha to totiž svede každej:)

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..