Za týden po otevření registrací hlásíme, že jsme plní. Dnes dopoledne se zaregistrovala 170. dvojice. Jsme z Vašeho zájmu nadšení a pro nadcházející měsíce příprav je pro nás ideální energií. Je vždycky lepší chystat akci, když je pro koho …
Teď je do 31. března levnější startovné, pak o 50,- zdraží a kdo si s platbou počká až na závod, zaplatí o 100,- navíc oproti dnešku. Platit nebo neplatit už teď, když je závod až za 4 měsíce? Nemáte moc co ztratit … Pokud zaplatíte startovné převodem, ale nakonec nebudete moct dorazit a odhlásíte se nejpozději 5. června, vrátíme Vám zaplacené startovné bez 100,-. Co je důležité, že uvolněná místa ve startovce budou opět k dispozici pro nové registrace. Tedy kdo kolem Kobylek mlsně brousí, má určitě ještě šanci. Z dřívějších ročníků víme, že do závodu se ještě tak 15 dvojic obmění. Určitě nám prosím nepište o další registrace navíc, nemůžeme je udělat. Už 170 dvojic je lehce nad možnosti areálu.
A taky hledejte parťáky do svých neúplných dvojic a hlaste nám je včas. Chceme pro Vás letos mít startovní čísla a kartičky s Vašimi jmény, tak ať tam nejsou Krasavy … Teda, ať jsou, ale u takových budeme chtít vidět občanku! :)

Startovní listina je plná

3 komentáře u „Startovní listina je plná

 • 18.2.2019 (23.09)
  Trvalý odkaz

  8-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  TAHLE to ma urcite i v obcance…
  s.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..