Dneska trocha důležitých informací z organizačního týmu. Koncem listopadu loňského roku jsme měli s Pavlem schůzi na téma dalšího směřování Kobylek. Ještě než jsme se zakousli do strategie a velmi krátce po prvním loku Birella mi Pavel oznámil, že se spolu se svou ženou Janou a rodiči ze Slaného rozhodli ukončit svoji působnost v našem spolku. Jako důvody ukončení činnosti tzv. plzeňské a slánské sekce Pavel uvedl, že již nemohou věnovat tolik volného času organizaci Kobylek a také, že dlouhodobě nenacházejí tolik uspokojení v doplňkových aktivitách, které obalují sportovní jádro našeho závodu. Rozhodli se tak, protože nechtěli dospět do stádia nějakých větších střetů a protože nechtěli pracovat na věcech, které jim nepřináší dostatečně velké osobní uspokojení. Pavel také dodal, že se v budoucnu zřejmě pokusí zorganizovat nějakou MTBO nebo jinou sportovní akci dle svého.
Další část schůzky tedy nabrala zcela jiný směr a byla spíše o tom, jak k převodu spolku a organizace na pražskou sekci dojde. Byl jsem z toho dost vykolejenej. Když jsem jel ze Žebráku, kde jsme se sešli, jsem si připadal jako když jsem dostal kopačky. Ono sedm let ve vztahu, kobylkovztahu, není jen tak. Jenže zároveň jsem si strašně vážil toho, jak přímo a čistě to ukončení Pavel udělal a následně jak pomohl se vší nutnou předávací agendou. Je to prostě borec!
Pavlovo odstoupení přišlo v době, kdy už byly přípravy letošního ročníku rozjeté. Proto jsem hned druhý den oslovil kamaráda Vlastu, jestli mi nepomůže s mapováním a požádal pražskou sekci o “vyslovení důvěry” v pokračování našich aktivit. Protože obojí dopadlo dobře, přípravy jsme nepřerušili ani nezpomalili. Doplnili jsme organizační tým o teplickou sekci a všem organizátorům jsem nabídl členství ve spolku, kterému jsme zrevidovali stanovy. A také přišly na řadu myšlenky na budoucí přesun závodu blíže mé rodné vísce, na čemž jsme už pro ročník 2020 začali pracovat, v Mladoticích jsou Kobylky letos velmi pravděpodobně naposledy. Hned jsme začali pracovat na nutných administrativních změnách, včetně přesídlení spolku do Prahy spolu se změnou předsedy. Toto se tento týden po menších potížích podařilo, ve spolkovém rejstříku je změna viditelná, tedy jsem se rozhodl jít s touhle pravdou ven.
Z organizačního týmu = ze všech členů spolku, viz kontakty, cítím velké odhodlání a chuť dokázat sobě i všem účastníkům, že to opět dobře zvládneme. Věřím, že se to povede a slibuju za všechny, že pro to uděláme maximum. A zároveň ještě jednou strašně moc děkujeme Pavlovi, Janě, Hance a Láďovi za vše co pro Kobylky udělali, byly to opravdu báječná kobylkoléta s Vámi všemi! Mimochodem, byl to tehdy Pavlův nápad, zorganizovat závod, bez něj bychom nebyli! :) A ještě jedna pozitivní věc … myslím, že místo jednoho závodu mohou být časem dva, navíc každý jiný. Moc držím Pavlovi palce, aby na svůj závod našel v budoucnu čas a už dopředu se těším, co nám všem s Janou přichystají.

GoGo Race 2013
Změny ve spolku

2 komentáře u „Změny ve spolku

  • Pingback:Místo pro ročník 2020 |

  • 23.2.2019 (18.48)
    Trvalý odkaz

    Ahoj Zdenku,to jsou nam noviny.Moc od nas Pavla s Janou pozdravuj a vyrid nase velke diky za cele Kobylky,ktere by bez nich nebyly. A s tim souvisi i nase nabidka – kdybyste potrebovali s organizaci jakkoliv pomoct,moc radi se zapojime…i za cenu, ze bychom nezavodili.Moc se nam podobne akce libi a je nam vice nez jasne,kolik casu a energie to cele obnasi.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..