Venku dnes další z posledních návratů zimy a uvnitř se po dvou letech zase rozjela linka na výrobu kobylkomapníků. Bylo na čase, do dneška jsme měli více zarezervovaných mapníků než jsme jich měli skladem.
Sešli jsme se letos ve větším počtu, kromě sklenařických Habovic a Brůnovic dorazila Kristina, Honza z Teplic, Rybák a Vlastik. To znamenalo, že jsme mohli na dokončení montáže mapníků pracovat paralelně na několik úsecích a chvílema jsme byli i reklamou na přezaměstnanost. :) A když jsme na začátku vyřešili problém, jak vůbec drukovat, protože jsme zapomněli, že je bezpodmínečně potřeba mít pod druky kolíbku, výroba valila závratným tempem. V technologických pauzách jsme konzumovali Plzýnku, Jindřichohradecký rum, ale také mazanec, protože se blížej Velký noce. Myslím, že příště, jestli ještě nějaký mapníky někdy budeme dovyrábět, budeme mít pracovníků zase více. :)
Takže po dnešku máme 71 otočných kobylkomapníků a 18 neotočných, takže celkem 89 kousků. Prozatím jste si zarezervovali 67 mapníků, takže ještě máme rezervy. Kdo si chce mapník dorezervovat, může tak udělat přes editaci týmu, na kterou má každý odkaz v e-mailu potvrzujícím registraci. Toto doporučujeme, kdo si rezervaci nedá, mapník na něj nemusí zbýt.
Jo a mimochodem, naše kobylkoaplikace dneska v noci a ráno provedla další recyklaci týmů, přesunula 4 nezaplacené týmy po 7 dnech mezi náhradníky a uvolnila sloty pro 4 nové dvojice. Jsme rádi, že jsou náhradníci aktivní i v sobotu a že uvolněná místa nezůstávají dlouho ladem.


Z linky sjelo dalších 36 kobylkomapníků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..