Do otevření registrací se počítají hodiny (sobota 21. ledna 18:00), na webu browsej mlsný kocouři a jiná havět, jestli do nich nenajdou skulinku dřív a tak je na čase poděkovat našim sponzorům!
Je to neuvěřitelný, ale i přes mraky různejch komplikací jich s náma z loňska většina zůstává, mnozí přidávají na své podpoře a kdybysme nebyly Kobylky, hýkáme z toho radostí jako vosel. :) Tak si to vemte, třeba takovej IT Algotech, nejen že nám zase výrazně pomůže s cashflow, ale navíc letos jejich ředitel v pátek zahraje k tanci a poslechu se svou kapelou Pesu.so! Jako furt jsme ale sportovní akce, jen abyste věděli! :) Mimochodem, musím se Franty (to je jako ten ředitel) zeptat, co z toho má, že nás podporuje. Tuším ale, že business to nebude. :) Obdobně to má další firma, České radiokomunikace, které letos také svoji podporu zvyšují!
Další, kdo přitopil pod kotlem, je nás skalní účastník Martin Sklenář z Rakovnicka. Představte si, my se mu stěhujeme pryč a von nám pošle víc peněz! Má to logiku? No nemá … A co, že pan Sklenář dělá? Tipněte si … co by asi tak sklenář moh dělat. Vokna přece! :) Takže, kdo plánuje měnit okna, víte kam se vobrátit – Martinův Dynal dělá okna po celé Evropě, jeho fotky ze zasněženýho Švajcu mě poslední dobou trošku drážděj! :)
A dále, což je ještě víc scifi, se nám podařilo získat první podporu podnikatelů z nového regionu! Představte si, píchneme prstem do mapy, vybereme kemp (teda to je hodně přiražený za vlasy), oznámíme to, dáme na web a facebook výzvu místním a pak počkáme, kdo se ozve. A vono to tam napadá, nestíháme brát telefony! :) Akorát, že vůbec! :) Takže jinak … tyhle sponzorský příběhy nejde uspěchat (a že to každej rok zkouším oslovováním nových firem) , musej se vystavět! :) Tak třeba semilskej Habakuk,kerej vám dodá vše, co ještě nemáte v koupelně nebo kuchyni, k nám nejdřív musel přijet na Hasičské kobylky, aby nám ještě večer nabídl, že nás podpoří. Sice mi to dalo trošku práce si ten moment z Mexika zapamatovat a najít toho správnýho Michala ve startovce, ale vyplatilo se, máme místního sponzora!

Další příběh se začal vyprávět na Vaškovo Kroupovo VIPrahlých duších, kde jsem potkal šéfku časopisu Cykloturistika. Slávka do mě tehdy v září 22 verbálně drbla, že by ráda, kdybysme mohli něco společně vymyslet. Dlouho se nic nedělo a pak jsem jednou v lednu cestou na kole z práce přišel na to, že se tam něco vymyslet dá. Tak tedy, a ještě to zopakuju ve shrnutí před spuštěním registrací, pro první tři zaregistrované a zaplacené dvojice, které uvedou v poznámce “cykloturistika” máme roční předplatné tohoto časopisu, co je přesně pro nás! To, že pak ještě o nás vyjde někdy v dubnu článek a možná i něco navíc přímo v Cykloturistice, je další bonus navíc! :)

A poslední storka, co je ještě doslova horká z varny, je příběh nového pivovarského sponzora. Dlouhodobě se snažíme mít jako sponzora pivovar, co je místní. Trošku mě nakopnul Honza Matějka svým postem na facebooku, ale vono by na Pivovar Rohozec došlo asi i bez něj. Areál je uprostřed Českého ráje, jaké jiné pivo vybrat, než pivo Českého ráje?! Navíc ho pijeme zdaleka nejčastěji na našich spolkových schůzích ve Sklenařicích a nebude tomu jinak ani tento víkend, co vodvíráme registrace. Takže jsme jim bez váhání napsali a představte si, jsme pro ně zajímaví a podpoří nás! Takže na letošních Kobylkách poteče proudem jejich pivo a v cenách budeme mít jejich luxusní dárková pivní balení. Prostě pecka, těšíte se, jako my? :)
Konec komerční přestávky, příště zase více k závodu samotnému. Respektive, v příštím postu shrnu, co vás letos čeká nového. Pro dnešek už prostě jen děkuji našim sponzorům, všem, samo i těm, co o nich dneska nepíšu!

Vítáme nové sponzory a partnery!

2 komentáře u „Vítáme nové sponzory a partnery!

  • Pingback:Registrace spuštěny, co je letos jinak? | MTBO Ztracené kobylky

  • 20.1.2023 (7.49)
    Trvalý odkaz

    Ahoj, tak trochu jste mi natrhli kobylkovskou uzdu, že letošní ročník přesunete o kus dál mému bydlišti. Ovšem určitě to chtělo změnu, údolí a hvozdy vůkol Střely byly lehce orientačně sježděny. Navíc pivko Rohozec mění situaci :o)… tohle pivko mám rád, takže i když Plzeňák, volba je jasná. A dvojitá pivní motivace – pokusit se opět po roce vyhoupnout s Tomem na bednu, i přesto, že konkurence v SN je neskutečná. Teď se jen prokousat náročným registračním kolotočem, snad to vyjde.
    Přeji pěkné dny a “snad” se můžu těšit opět na skvělý závod. Petr “Kožich Kožíšek (Kožíšci)

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..