Nestihli jste se zaregistrovat na letošní Kobylky? Čekáte, až se uvolní místo, ale nechcete stále čučet na náš web nebo facebook, jestli se už někdo odhlásil? Tak přesně pro Vás spouštíme Hlídacího psa na Kobylky! :)
Jak náš Hlídací kobylkopes funguje? Pokud máme plně obsazenou kapacitu, což teď máme, ztratí se ze stránky pro registraci registrační formulář týmů a objeví se tam náš Hlídací kobylkopes. Když mu předhodíte svůj e-mail, shltne jej a bude hlídat, až se objeví volná místa ve startovce. Když se tak stane, pošle Hlídací kobylkopes jednou denně zprávu všem, kteří mu svůj e-mail předhodili. V e-mailu bude informace o počtu volných míst, které byly ve startovce v čase odeslání e-mailu. Jakmile e-mail objevíte, musíte okamžitě vyrazit do registrací, protože tam už bude k dispozici registrační formulář. Ale jen do té doby, než se kapacita závodu zase zaplní. Pak tam zase hned skočí Hlídací kobylkopes. Pravda, je to trošku boj, ale ze zkušenosti víme, že udávat volná místa podle pořadí registrací náhradníků nefunguje dobře. První registrovaný náhradník obvykle čeká na volné místo déle a tím se stává apatickým, propadá beznaději a nakonec často plánuje jinou akci. Nabídnuté volné místo pak blokuje, nažhavení později registrovaní náhradníci dál marně čekají. Proto tedy Hlídací kobylkopes předhazuje volná místa všem najednou a vyhrávají je ti nejrychlejší. Snad se u registrační brány nepomlátíte. Snad po nás nebudete chtít zasílat někomu informaci dříve, to by mě asi už náš programátor Jaromír z Behavinu zakousl. :)
Jo, pokud by Vás pak už informace o volných místech přestala zajímat, ze systému našeho Hlídacího kobylkopsa se můžete jednoduše odhlásit. Z péče našeho psa jde totiž odejít, z našeho ano …

Hlídací kobylkopes, aneb systém pro náhradníky je tu!

4 komentáře u „Hlídací kobylkopes, aneb systém pro náhradníky je tu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..