Jak jsem naznačoval po našem obědě, letos bude ještě jedna šance se s námi potkat. Rozhodli jsme se uspořádat podzimní odnož našich Kobylek a zveme vás tak poslední říjnovou sobotu na Dušičkové kobylky!
Pozor, jde opravdu o podzimní surovější odnož, nikoliv kopii těch červnových. Předně, závod plánujeme udělat úplně jinde, start a cíl bude v mé rodné vísce Sklenařice, konkrétní zázemí jsme domluvili v hostinci Mexiko. Kapacita této roubené hospody, ale i naše organizátorská určuje, že Dušičkové kobylky budou skoro až komorně malé. Maximální počet dvojic jsme stanovili na 50. Chceme ale, aby těch 100 lidí, co doufáme, že dorazí, s námi pobylo nejen přes den na závodě, ale také večer, na který máme už zajištěnu místní rozkovou kapelu Kompress. A tak pozor, až se budete přihlašovat, poslední povinná kontrola je dostupná právě až večer! Takže žádnej „bič a pryč!“ hned po dojezdu! A protože budete brázdit místní členitý horský terén na hraně uprostřed podzimu, rozhodli jsme se také, že do závodu pustíme jen dospělé kategorie, dětem se tedy tentokrát omlouváme. Celkově si myslíme, že spíše oslovíme naše skalní fandy, ale třeba také místní borce, kterým se za Kobylkama na Plzeňsko zatím moc nechtělo. Z časových důvodů, ale také proto, že jsme organizací překvapili i sami sebe :), ani systematicky neoslovujeme naše sponzory. Pokud by nás ale někdo spontánně podpořit chtěl, zlobit se určitě nebudeme. První vlašťovka si nás už našla, děkujeme firmě Algotech!
Dušičkové kobylky budou „pouze“ pětihodinové, myslíme si, že to v místních terénech a možném nevlídnějším počasí bude stačit. Zato večer si to můžeme vynahradit, noc bude díky posunu času o hodinu delší! :)
Rozmístění kontrol jsem doladil teď o víkendu, tady asi jen sdělím, že jich bude 30 v terénu a 1 večer v hospodě. Část kontrol bude ovlivněna Dušičkami, část faktem, že jsou tu místa, kde máme zmapován každý větší šutr. Určitě se nebojte, že by plánování strategie bylo jednoduché. :)
Jasně, Covid hrozí … ale naše heslo už 2 roky je, že kdo nic nedělá, nic nemá. Zrušit závod týden před jeho konáním lze, uspořádat za týden ale ne. Takže prostě chceme zkusit štěstí. A komu se to, stejně jako nám, zdá jako dobrej nápad, může se zrovna zaregistrovat. Jsme zvědavý, s kým se za 6 týdnů na Mexiku intenzívně pobavíme! Myslíme si, že to bude doslova „pozdní sběr“ a „výběr z kobylek“. Těšíme se, že poznáme zase líp naše skalní nebo někoho úplně nového, co se skalním stane! :)

Dušičkové kobylky, aneb letos ještě jednou!

4 komentáře u „Dušičkové kobylky, aneb letos ještě jednou!

  • 20.9.2021 (18.29)
   Trvalý odkaz

   Ahoj Martine, zajímavá statistika, která výrazně vylepšuje moje vědomí, kdy byl naposledy v říjnu sníh. Sklenařice zase nejsou tak vysoko a tak si myslím, že spíš než kvůli sněhu se akce nebude konat kvůli Covidu. Ale nechci se rouhat ani před Krakonošem, ani před Kobylkoministrem zdravotnictví. :) Prostě uvidíme. My ale budeme připraveni! :)

   Reagovat
 • 15.9.2021 (22.39)
  Trvalý odkaz

  Moooc povedený příspěvek a už si brousím organizátorskou tužku :-), Kristi

  Reagovat
  • 15.9.2021 (22.41)
   Trvalý odkaz

   Ano, bude to tentokrát možná i o tužce! Budeme určitě potřebovat hlídat ty pacholky u čamburíny, to bude nejnáročnější pracoviště! :)

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..