Politické předvolební běsnění sílí a tak je čas se přidat i s našima Kobylkama. Jak jsme slíbili v srpnu, spouštíme právě hlasování o tématu našich již 12. letních Kobylek, které proběhnou velmi pravděpodobně 10. června 2023. V organizátorských primárkách jsme tentokrát vybrali 3 filmy a teď je tedy čistě na vás, jaké téma ovlivní příští Kobylky.
Hlasujte prosím rychle, protože hlasování ukončíme v sobotu 24. září ve 14:00, tedy v moment, kdy skončí volby do zastupitelstev obcí a první kolo voleb do Senátu. Víme, že budeme v tý době konkurovat paní Augustový, ale věříme, že v tý konkurenci obstojíme. Volební studio nechystáme, jestli by vás to zajímalo. :)
Zvolíte českého Harryho Pottera Dívku na koštěti nebo Svěrákovinu Lotrando a Zubejda (což jsou obě témata, co by ocenily zejména děti) nebo se přikloníte k Šakalím létům, které by asi zase dobře sedly sobotní večerní zábavě? Uvidíme, hlasování nás obvykle překvapí. Ale jak už ze zkušenosti víme, naše následné osvojení tématu proběhne s velkou invencí a to i v případě, kdy vyhrajou Lovci mamutů. :) Chceme se bavit jak při organizaci, tak při závodě, tak se u toho doma nehádejte! Nakonec, hlasovat můžete všichni. Nový volební systém, který by dal hlas třeba jen předchozím účastníkům, jsme sice dlouze rozmýšleli, ale jeho implementace ani nezačala. Je to prostě moc práce, vzhledem k tomu, jak moc je to důležitý. To se radši věnujeme přípravě našeho podzimního závodu. :)
Tak se už moc nerozmejšlej a klikej! :D

Výsledky voleb tématu na 12. ročník

  • Šakalí léta (50%, 481 hlasů)
  • Dívka na koštěti (44%, 420 hlasů)
  • Lotrando a Zubejda (7%, 64 hlasů)

Hlasujících: 965

Nahrávání ... Nahrávání ...
Volba tématu na rok 2023

1 komentář u „Volba tématu na rok 2023

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..